61.7 F
Los Angeles
31 Mart 2023
AnasayfaHaberlerGündemGigi'ye Türkiye'den de talip var

Gigi’ye Türkiye’den de talip var

Hong Kong’da babasının kendisiyle evlenecek erkeğe milyonlarca dolar vadettiği Gigi Chao’ya Türkiye’den bile talip çıktı. Genç kadın Facebook’tan gelen arkadaşlık taleplerinin kendisini delirttiğini belirterek babasına tepki gösterdi.

Gigi Chao, Facebook sayfasına yazdığı notta, “Ailenin akli dengesini koruması açısından, Babacığım lütfen vaadini geri çek!!!” derken kendisine gelen arkadaşlık taleplerini de kabul etmeyeceğini söyledi.

Genç kadın, notta “Bu insanlar nereden geliyor? Kudüs, Etiyopya? İstanbul? Çok gülünç bunlar” diyerek Türkiye’den de talipleri olduğunu belirtti.

Baba Cecil Chao ise South China Morning Post gazetesine yaptığı açıklamada, Çarşamba sabahı açıklama yaptığı andan bu yana 100 kadar taliplinin kapısını çaldığını belirterek, “İnsanlar bana mektuplar, e-postalar, fakslar gönderiyor. Ama henüz gelenleri okuyamadım. Konuyu Gigi ile konuşmam gerek. Ancak para istemediğini sadece kızımı tanımak istediğini yazanlar da var” dedi.

Cecil Chao, lezbiyen olan kızının geçtiğimiz günlerde Fransa’da gizlice Sean Eav adlı bir kadınla evlenmesi üzerine kızını evlenmeye ikna edecek erkeğe 65 milyon dolar önermişti. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,403BeğenenlerBeğen
16,217TakipçilerTakip Et
3,501TakipçilerTakip Et
7,711TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın