Gişede güzel rekabet

Hollywood’un beş ünlü oyuncusu, kış sezonunda vizyona girecek yeni filmleriyle birbirlerine rakip olacak. Güzel yıldızlar, filmlerinin tanıtımı için şimdiden bir röportajdan diğerine koşuyor.

ROONEY MARA
En çok satan kitaplar listesinde zirveden haftalarca inmeyen ‘The Girl With The Dragon Tattoo’nun sinema uyarlamasında Rooney Mara, ‘dövmeli kız’ rolüyle dikkat çekecek.

KRISTEN STEWART
‘Twilight’ın güzel yıldızı, serinin yeni filmi ‘The Twilight Saga’ ile çok konuşulacak. Yeni filminde vampir sevgilisiyle evlenip hamile kalacak olan Stewart, güzelliğiyle büyüleyecek.

AMANDA SEYFRIED
Ünlü oyuncu, ‘In Time’ isimli bilim kurgu filminde zengin bir ailenin kızını canlandırıyor. Filmde Seyfried, fidye isteyen bir fabrika işçisi (Justin Timberlake) tarafından kaçırılıyor.

MICHELLE WILLIAMS
Muhteşem cildi ve duru güzelliğiyle dikkat çeken Michelle Williams ‘My Week With Marilyn’ isimli filmde, Hollywood’un efsane ismi Marilyn Monroe’yu canlandırıyor.

JULIANNE HOUGH

Seksi oyuncu Julianne Hough, ‘Footloose’ isimli filmde kasabalı bir rahip kızını canlandırıyor. Hough filmde, yaşadığı kasabaya taşınan şehirli bir adama aşık oluyor. (Günaydın )

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?