59 F
Los Angeles
20 Kasım 2019
Anasayfa Haberler Amerika Gripin ve Twenty7 ilk Amerika turnesi için yola çıkıyorlar

Gripin ve Twenty7 ilk Amerika turnesi için yola çıkıyorlar

Türk pop-rock grubu Gripin, etnik-rock grubu Twenty7 ile birlikte ilk ABD turnesi için yola çıkıyor

Ünlü Türk pop-rock grubu Gripin ABD’nin New York, Boston, Washington DC, San Diego, Los Angeles ve Oakland şehirlerinde yapacakları turnenin tarihlerini açıkladı. Gripin’e, Los Angeles’ta kurulan etnik rock grubu Twenty7 eşlik edecek.

Gripin, ABD’deki ilk müzik turnesine 1 Aralık’ta New York’ta Twenty7 ile birlikte başlayacak. Turne 8 Aralık’ta Oakland’da sona erecek. Turnede Gripin’in “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” isimli yeni yayımlanmış olan albümü tanıtılacak.

Gripin, pop-rock tarzda müzik sunan, İstanbul’da kurulmuş bir grup. Son 2 yıl içinde Türkiye’de ve Avrupa’da 200’den fazla konser verdiler. Evanescence, Cake, Franz Ferdinand gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaştılar. Bugünlerde ise grup ilk ABD turnesine hazırlanıyor. Turne’de onlara Twenty7 eşlik edecek. Twenty7, ABD’de müzik piyasasının nabzını tutan ‘Music Connection’ dergisi tarafından, en iyi bağımsız grup olmaya aday gösterildi.

1/12- New York, Drom
2/12 – Washington DC, Bayou
4/12 – Boston, The Middle East Upstairs
6/12 – San Diego, The Griffin
7/12 – Los Angeles, El Cid
8/12 – Oakland, Kimball’s Carnival

Bu konserleri kaçırmayın…

www.gripin.org ve www.bandtwenty7.com adreslerinden Gripin, Twenty7 ve turneyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka Online yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

169,712BeğenenlerBeğen
12,528TakipçilerTakip Et
587TakipçilerTakip Et
7,740TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone