Anasayfa Haberler Amerika Gripin ve Twenty7 Los Angeles’ta Konser Verecek

Gripin ve Twenty7 Los Angeles’ta Konser Verecek

Gripin Twenty7 Los Angeles Konseri Viper Room

Türkiye’nin en ünlü Pop-Rock grubu Gripin ve  Amerika’nın en iyi Türk Etnik – Rock grubu Twenty7 Los Angeles’ta sahne alıyor.

Twenty7 Gripin Amerika Turu

21 Subat’ta Amerika turuna çıkan Gribin ve Twenty 7, Boston, New York, Washington, Philadelphia, Chicago,Miami, Orlando, Seattle ‘da konser verdi.

7 Mart’ta San Francisco‘da konserinden sonra 8 Mart’ta Los Angelesta The Viper Room ‘da konser verecek.

Gribin ve Twenty 7 Los Angeles konserinden sonra 9 Mart’ta San Diego, 13 Mart’ta Dallas‘ta verilecek konserlerle Amerika Turunu tamamlanacak.

Bu konser kaçmaz !

Gripin Twenty7 Los Angeles Konseri

Gripin Kimdir?

Gripin Grubu, 1999 yılında kurulan İstanbullu bir pop rock müzik grubudur. Grubun Solisti Birol Namoğlu, Bas gitarda Arda İnceoğlu, gitarda Murat Başdoğan ve davul’da İlker Baliç’ten oluşmaktadır. Gripin, Türk Rock müziğinin en başarılı canlı performans gruplarından biri olarak kabul edilmektedir.

2000 yılında kurulan, Gripin Cake, Evanescence, ve Franz Ferdinand gibi uluslararası sanatçılarla aynı sahneyi paylaşırken, Avrupa, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri ve Azerbaycan‘da 600‘dan fazla konser verdi.

4 albüm çıkaran grup  birçok ödül kazandı.

Twenty7 Kimdir?

Los Angeles`ta yaşayan iki Türk ve bir Amerikalı müzisyenden oluşan etnik rock grubu Twenty7 ; Doors, Led Zeppelin, Oasis gibi grupların sahne aldığı Whisky A Go Go`nun yanı sıra House of Blues, The Viper Room, Hard Rock Café ve The Sattelite gibi Los Angeles`ın efsane mekanlarında konserler verdi.

2012 yılında 60 binden fazla kişinin katıldığı ABD`nin en büyük festivallerinden biri olan Burning Man`de `Burning Man Ödülü` kazanan grup Amerika’da 100’ün üzerinde konser verdi. Grubun `Second Mind` isimli şarkısı James Franco`nun `About Cherry` filminde kullanıldı. 

Geçtiğimiz yaz Türkiye‘de de Jolly Joker ve Hayal Kahvesi Beyoglu’nda sahne alana Grubun Solisti Okan Sarlı aynı zamanda Bas gitar çalıyor, gitarda Murat Arıkan, bateride ise David “Daveedo” McCulllough yer alıyor.

Gripin ve Twenty7 Los Angeles Konseri Etkinlik detayları

YORUM YOK

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?