Guerrero’nun çenesini kıracağım

Bokstaki gururumuz Selçuk Aydın’ı haftaya Robert Guerrero’yla yapacağı ünvan maçına hazırlayan ünlü sporcu Jonathan Batista 3 kemer sahibi yıldızımıza övgüler yağdırdı.

Daha önce dünyaca ünlü Miguel Cotto’yu da çalıştıran Batista, Selçuk Aydın’ın Cotto’dan daha güçlü olduğunu vurgulayarak “Yumruklarında sanki dinamit var. Olağanüstü güçlü bir boksör. Cotto tabii ki daha tecrübeli ancak Selçuk’un gücü, yumrukları beni çok şaşırttı. Guerrero’nun bana göre hiç şansı yok” şeklinde konuştu.

Aydın’ın menajeri Ahmet Öner de konuyla ilgili “Selçuk bu kritik kapışmanın önemini çok iyi kavradı. Bu maç onun için bir “Devler Ligi”ne girme şansı veriyor. Kazanırsa dünyada Selçuk’u tanımayan kalmayacak. Amerika’da herkes onunla dövüşmek isteyecek. Selçuk’a güveniyorum. İyi çalışıyor, iyi konsantre oldu ve bu işi biterecek” dedi…

Selçuk Aydın – Robert Guerrero unvan mücadelesi 28 Temmuz’da ABD’nin San Jose kentinde gerçekleşecek. (Fanatik)

TrabzonsporUSA Tarihi maça organizasyon düzenliyor

Selçuk Aydın‘ın Kaliforniya’da Dünya Şampiyonluk müsabakasına çıkacak olması Amerika’da yaşayan Türkleri de heyecanlandırdı.

TrabzonsporUSA organizasyonu ile bu tarihi karşılaşmayı izlemek için, Amerika’nın dört bir yanından Türkler karşılaşma günü San Jose’ye akın edecekler..

Etkinlik detayları icin Tıklayın 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?