Güllüoğlu Miami şubesi açıldı

Güllüoğlu Miami şehrinde yeni şubesini hizmete açtı. Baklavacı Güllüoğlu Florida’nın Miami şehrinde Coral Gables’te açıldı.

Dünyaya baklava yediren Baklavacı Güllüoğlu Florida’nın Miami şehrinde yeni şubesini hizmete açtı.

ABD’de ilk olarak New York ve New Jersey‘de hizmet vermeye başlayan Gülloğlu, Miami’de açtığı yeni şubesi ile gurbetçilere baklava ve Türk simiti ikram edecek. Miami’nin en işlek bölgelerinden Coral Gables’te açılan Güllüoğlu, kısa sürede büyümeyi hedefliyor.

Güllüoğlu Miami şubesi açıldı

Güllüoğlu Miami franchise olarak büyüyecek

Açılışa katılan Baklavacı Güllüoğlu CEO’su Fatih Güllü, şirket olarak hem Avrupa hem de ABD’deki şube sayısını arttırmayı amaçladıklarını söyledi. ABD’de 6. şubelerini açmış olduklarını belirten Güllü, Miami’de franchise olarak büyümeyi hedeflediklerini ifade etti. Yeni açılan şubenin pilot şube olacağını kaydeden Güllü, “Bu şube aracılığıyla insanların burada yapılan yatırımı görerek kendi birikimlerini ne şekilde yönlendirebileceğini değerlendirmesini istiyoruz.” dedi.

Güllüoğlu Miami şubesi açıldı

İstanbul’da dünyanın en büyük baklava fabrikasına sahip olduklarını hatırlatan Fatih Güllü, “Yurtdışı bütün şubelerimizin üretimlerini İstanbul’dan yönlendiriyoruz. Lezzetin sadece İstanbul’daki üretim yoluyla dünyaya dağılmasını bekliyoruz. Bu şekilde bir dünya markası olmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Güllüoğlu Miami şubesi açıldı

Güllüoğlu Miami Şubesi sahibi Murat Kıroğlu, amaçlarının 2014 yılına kadar 4 şube açmak olduğunu ifade etti. 11 yıldır Miami’de yaşayan Kıroğlu, “Buradaki eksiklikleri gördük ve böyle bir yatırıma karar verdik. Artık Miami’de isteyen Güllüoğlu baklavalarını tadabilecek.” diye konuştu.

Yıllardır Miami’de yaşayan Türk yatırımcı Veysi Erkılıç ise Florida’da yaşayan Türkler olarak artık Güllüoğlu baklavası yiyebileceklerinden dolayı kendilerini şanslı hissettiklerini söyledi. Erkılıç, yatırımcılara teşekkür etti.

Açılış törenine Türk vatandaşlarının yanı sıra Amerikalılar da büyük ilgi gösterdi. (Cihan)

 

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?