Güney Kaliforniya Türk İnşaat Uzmanları Buluştu

Güney Kaliforniya Türk İnşaat Uzmanları Los Angeles’ta Buluştu.

Güney Kaliforniya Türk İnşaat Uzmanlarının 21. toplantısı 17 Mayıs çarşamba günü Los Angeles Türk Ticaret Ateseliği ofisinde düzenlendi.

Toplantıya yirmiye yakın İnşaat Uzmanı katılırken, Los Angeles Milli Eğitim Müdürlüğü (LAUSD), İnşaat İşleri Dairesinde Proje Yöneticiliği yapan İnşaat Mühendisi Anıl Sağkan da konuşmacı olarak katıldı.

Anıl Sağkan, Los Angeles Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapılan inşaat işleri ve proje yöneticiliği hakkında çok başarılı bir sunuş yaptı.

Anil Sagkan

Los Angeles Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde okul öncesinden Lise son sınıfa kadar 1100 okul bulunmakta olduğunu, ve müdürlüğün bütçesinin 7.5 milyar doların üzerinde olduğunu belirten Anıl Sağkan, yapımı devam eden yeni inşaatlarla birlikte, halen devam eden bakım onarım projeleri hakkında kısa bilgiler verdi.

Anıl Sağkan ayrıca LAUSD ile birlikte iş yapmak isteyen Türk müteahhit ve girişimcilere önemli tavsiyelerde bulundu.

Guney Kalifornia Insaat Uzmanlari Bulusma 21 (2)

Turkish Construction Professionals in Southern California – (TCP-CA) Nedir?

2011 yılının Ocak ayında Mahmut Ekenel ve Tolga Yaprak’ın girişimi ile başlayan toplantılar, 6 yıldır kesintisiz olarak devam etmektedir.

Gurubun toplantılarına katılanlar arasında İnşaat işiyle ilişkisi bulunan inşaat, makina ve çevre mühendisleri, mimarlar ve iç-mimarlar, müteahhitler ve inşaat malzemesi üreticileri ve satıcıları bulunuyor.

Toplantılar Türk Ticaret Ateşeliği ofisinde düzenlenmektedir. Güney Kaliforniya Türk İnşaat Uzmanlarının bir sonraki toplantısı 2017 Güz döneminde gerçekleşmesi planlanmaktadır.

Etkinlikleri Grubun Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Grubun kuruluş hikayesini Mahmut Ekenel’in kendi yazısından buradan okuyabilirsiniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?