Güney Kaliforniya Türk İnşaat Uzmanlarının 25. toplantısı düzenlendi

Guney Kaliforniya Insaat Uzmanlari 25. Toplanti (2)Güney Kaliforniya Türk İnşaat Uzmanlarının 25. toplantısı düzenlendi.

Güney Kaliforniya Türk İnşaat Uzmanlarının 25. toplantısı 29 Ocak 2019 günü Los Angeles Türk Ticaret Ateşeliği ofisinde düzenlendi.

Toplantıya otuza yakın İnşaat Uzmanı katılırken, Sharp-Focus şirketi kurucu üyesi ve CEO’su, aynı zamanda USC profesörlerinden Dr. Bahadır İnözü’de bir konuşma yaptı.

Toplantıya Los Angeles Başkonsolosu, Başkonsolos yardımcıları, ve Los Angeles Ticaret Ateseleri de katıldılar.

Dr. Bahadır İnözü, projeleri hızlandırma teknikleri konulu konuşmasında, projelerin yönetiminde getirinin nasıl artırılabileceğini, belirsizliklere karşı nasıl önlem alınabileceğini, ve son kitabının konusu olan yüksek güvenirlikli organizasyon prensiplerinin inşaat sektörüne nasıl uygulanabileceğini anlattı.

Dr Bahadir Inozu

Dr. Bahadır’in konu kapsamında yaşanmış gerçek örnekler de sunduğu konuşması katılımcılar tarafından ilgiyle dinlendi.

2011 yılının Ocak ayında Mahmut Ekenel ve Tolga Yaprak’ın girişimi ile başlayan toplantılar, 8 yılı aşkın kesintisiz olarak devam etmektedir.

Bu ay 25’incisi yapılan toplantıya daha önce Güney Kaliforniya’da yaşayan başarılı inşaat uzmanları tarafından çok ayıda sunuş yapıldı.

Guney Kaliforniya Insaat Uzmanlari 25. Toplanti (1)

Gurubun toplantılarına katılanlar arasında İnşaat işiyle ilişkisi bulunan inşaat, makina ve çevre mühendisleri, mimarlar ve iç-mimarlar, müteahhitler ve inşaat malzemesi üreticileri ve satıcıları bulunuyor.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?