Guti, Al Ahly ya da Los Angeles Galaxy’ye gidecek

ÖZEL hayatına dikkat etmediği için yönetimin tepkisini çeken ve Teknik Direktör Carvalhal’in de 18 kişilik maç kadrosuna bile almadığı Guti’nin yol ayrımına geldiği öğrenildi.

Sürekli tribünde oturduğu için Siyah-Beyazlı takımdan ayrılmaya karar veren İspanyol yıldızın Katar ekibi Al Ahly’ye ya da eski takım arkadaşı David Beckham’ın formasını giydiği ABD’nin Los Angeles Galaxy Kulübü’ne transferolacağı belirtiliyor. Guti’nin menajeri her iki kulüple görüşmelerini sürdürürken, transferin kaderi yönetimin vereceği karara bağlı.

İbrahim Toraman perşembeye yok

SAKATLIKTAN yeni kurtulan ve Antalyaspor karşılaşmasında takımdaki yerini alan İbrahim Toraman’ın yeniden sakatlanması Beşiktaş’ı şok etti. Dün MR’ı çekilen tecrübeli futbolcunun dizindeki sakatlığın ciddi olduğu ve dinlendirileceği içinAvrupa Ligi’nde perşembe günü oynanacak Stoke City maçında takımdaki yerini alamayacağı bildirildi. Durumu iyiye giden Almeida’nın Stoke City maçından sonra koşulara başlayacağı açıklandı. Bu arada Stoke City maçını Fransa FutbolFederasyonu’ndan Antony Gautier yönetecek.

Quaresma’ya rötarlı doğum günü partisi

28 yaşına basan Quaresma için antrenmanda doğum günü partisi düzenlemek isteyen Beşiktaşlı futbolcuların dileği gerçekleşmedi. Takım dün izin yaptığı için futbolcular biraraya gelemeyince doğum günü partisi de bugüne kaldı. Öte yandan twitterdan yeni yaşını kutlayan Beşiktaşlı taraftarlara teşekkür eden Portekizli futbolcu dün yakın dostları ile herkesten gizli bir parti düzenledi. Yeniyaşına özel bir parti ile giren Quaresma, “Burada çok mutluyum. Beşiktaş’a gelerek en doğru kararı vermişim” ifadesini kullandı.

Nihat Kahveci’den futbola veda sinyali

BEŞİKTAŞ ile 2 yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen sözleşmesini karşılıklı fesheden Nihat Kahveci, futbolu bırakmayı düşündüğünü söyledi. Şu anda İspanya’da ailesi ile birlikte mutlu bir hayat sürdüğünü belirten Nihat, “Eskiden oynadığım Villarreal ve Real Sociedad’da dönmeyi düşünmedim. Bazı takımlardanteklifler aldım ama hiçbirisi istediğim gibi değildi. Bonservisim elimde olduğu içinher an bir kulübe imza atabilirim. Bir iki ay içinde istediğim gibi bir teklif alamazsam, futbola veda edeceğim” dedi.

Her zaman 50 milyon $ veren başkan çıkmaz

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Divan toplantısındaki sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi. Karadeniz, “Ben sadece tüzük gereği ikaz ettim. Taşınmazların ipoteği söz konusu değildir. Sadece kısa vadeli borçlar için teminat gösterilmiştir. Bu gösterilirken, tüzüğün amil hükümleri içerisinde hareket edilmeli ikazında bulundum. Borçlar konusunda planlı hareket etmeliyiz. Gelir-gider dengede olmadığı için orç stoğu artıyor. Her zaman 50 milyon dolar verecek bir başkan bulamayız” şeklinde konuştu. (FANATIK)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?