Anasayfa Amerika Los Angeles Halıya işeyen kadın reklamı !

Halıya işeyen kadın reklamı !

Halıya işeyen kadın, çorpaya tüküren kadın.  “The Standard” otelinin yeni reklam kampanyası fotoğrafları çok tartışılacak gibi.

Halıya işeyen kadın reklamı

“The Standard” otelinin yeni reklam kampanyası fotoğrafları çok tartışılacak gibi.

Standard Otelinin yeni reklamları tartışma yarattı.

Halıya işeyen kadının konu edildiği fotoğraf dışında, başını kadın bluzünden içeri sokan adam ve çorpaya tüküren kadın resimli reklam kampanyası şimdiden Amerika’da en çok tartışılan konuların başında geliyor.

Standart mı Değil mi?

Standard kelimesinin, Türkçesi olan Standart kelime manasıyla “Örnek veya temel olarak alınabilen” anlamına geliyor. Diğer manaları ise; Belli bir tipe göre yapılmış veya ayrılmış, ölçün, ölçünlü. Belirli ölçülere, yasaya, kullanıma uygun olan, ölçün, ölçünlü,  Örnek veya temel olarak alınabilen, ölçün, ölçünlü, Bir işletmede, bir ürünü, bir çalışma yöntemini, üretilecek miktarı, bütçenin para miktarını belirlemek için konulmuş kural.

Başka manaları ise Bir nitelik veya niceliğin kabul edilmiş şekli. Örnek veya temel olarak alınabilen. Belli bir tip üzerine yapılmış veya ayrılmış. Normlara, kanuna, kullanıma v.b. uygun olan.

Bunca onumlu anlama rağmen olumsuz şekilde reklam yapılması düşük bir standartı çağrıştırdığı için birçok eleştiriye de maruz kaldı.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

YORUM YOK

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?