Hangi orospu çocuğu?!

HANGİ OROSPU ÇOCUĞU /
 
AKP & GÜLEN MEDYASI’NDA YAYINLANAN İFTİRALARI ARAŞTIRMASI İÇİN ABDULLAH GÜL’Ü GÖREVE DAVET EDİYORUZ
 
YA DA
 
RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I GÖREVE DAVET EDİYORUZ
 
VEYAHUT
 
MEHMET ALİ ŞAHİN’İ GÖREVE DAVET EDİYORUZ VE/VEYA İLKER BAŞBUĞ’U İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ?!

 

Hangi orospu çocuğu?!

 

“Büyüklük odur ki, hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana büyüksün derlerse, bunu diyenlere de güleceksin.”

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1908 (Atatürk’ün S.D.V, s. 112)

https://www.atam.gov.tr/index.php?Page=FikirDusunceler&IcerikNo=70

 

………………

 

 

Sözün bittiği yerdeyiz!

Bu anlamda bugünkü Taraf’tan bir başlık:

“Korkunç planın kurbanları!”

Haberin spotunda ise şu satırlar yer alıyor:

“Şamil Tayyar ile Adem Yavuz Arslan’ın beş gün önce yazdığı ‘Anayasa paketini önlemeye yönelik kaos planı’nın ikinci ayağı Tunceli’de hayata geçirildi. Ağır silahlarla Sarıyayla Karakolu’na saldıran PKK, dört askeri şehit etti.”

https://www.taraf.com.tr/haber/49356.htm

Taraf, Vakit, Yeni Şafak, Zaman, Bugün vb AKP & F Tipi yayın organları demeye getiriyor ki, “TSK’nın komuta kademesi, AKP’yi zora sokmak için, kendi askerlerinin göz göre göre öldürülmesine seyirci kalıyor!”

Bu alçakça iftira karşısında ne demeli?

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/14594456.asp?gid=373

Aslında söylenecek çok şey var ama biz yine de terbiyemizi bozmadan söyleyelim:

“Eğer TSK içinde böyle alçakça bir oyuna alet olan komutan ve/veya komutanlar var ise o komutanlar en adi orospu çocuğudur! Eğer TSK içinde böylesi komutanlar olduklarını bildikleri halde, siyasi iktidar görevden almıyor ise en adinin adisi orospu çocuğudur!

Nokta!

 

……………..

 

 

Cumhurbaşkanı, Başkomutan AKP’li!

Başbakan da öyle!

TBMM Başkanı da!

AKP & Gülen Medyası çamur atacak, devletin bir numaralı makamında oturanlar seyredecek!

Olmaz böyle şey!

“Eğer” iddia edildiği gibi bir şey var ise görevinin gereğini yaparsın, değil mi?!

Kaldı ki, istediğin komutanı içeri aldırtıyor, suçlu/suçsuz demeden kendi medyanda linç ettiriyorken, bundan böyle “ben masumum, yetkisizim” yalanlarına da sığınamazsın!

Yeter artık!

Bundan böyle kuru lafa karnımız tok!

Yediğiniz her haltın, attığınız her iftiranın bir bedeli olacak, ödeyeceksiniz!

Gül, Erdoğan, Şahin üçlüsü, size söylüyorum:

“Ya bu alçakça iftirayı ortaya atan yayınlardan hesap sorarsınız ya da her zaman yaptığınız gibi susarsınız!”

“Eğer” yine susup taraf olmayı tercih edeceksiniz ki, o vakit 70 milyon da görecek ki, TSK’ya karşı yapılan alçakça saldırının arkasında bu üçlü var!

Buradan bir kez daha açık ve seçik söylüyorum:

“Eğer TSK içinde böyle alçakça bir oyuna alet olan komutan ve/veya komutanlar var ise o komutanlar en adi orospu çocuğudur! Eğer TSK içinde böylesi kirli planlar peşinde koşan komutan ve/veya komutanlar olduğunu bildikleri halde onları görevden almayan siyasi iktidar da, en adinin adisi ‘veled-i zina’dır yani orospu çocuğudur! Ne dedik ‘eğer’! Eğer böyle bir şey yok ise sadece çamur at izi kalsın mantığı içinde TSK’nın komutanları yıpratılmak isteniyor ise onlara diyeceğimiz şudur: Bu alçakça yayınları yapanlardan hesap sormayanlar, seyirci kalanlar da en adinin adisi orospu çocuğudur!”

Şimdi bunca laftan sonra ne haliniz var ise görün, kime ağlaşıyorsanız gidin ağlaşın!

Nokta!

 

………………

 

 

Ve…

Son olarak…

Tablo ortada:

Anaların gözü yaşlı!

Babalar ağlıyor!

Bir yandan da “vatan sağolsun” diyor.

Ne adına?!

Bizler bu topraklarda özgürce, kimseye eyvallahımız olmadan yaşayabilelim diye…

Hakikat bu iken…

Canı pahasına vatanı için görev yapan Mehmetçikler üzerinden siyaset yapmak, kendi ordusuna düşman ordusu muamelesi yapmak, bıraktım düşman ordusunu terör örgütü PKK ve onun siyasi ve dağ kadrosuna gösterdikleri özeni göstermemek, ne manaya geliyor?!

Sözün özü:

TSK’ya karşı alçakça, iftiraya dayalı yayın yapanlara göz yuman AKP ve Gülen iktidarını lanetliyorum.

AKP ve Gülen iktidarda oldukları halde, sanki hiçbir yetkileri yokmuş gibi “TSK’ya karşı düzenlenmekte olan asimetrik psikolojik harekat saldırıları”na göz yummalarını içime sindiremiyorum.

İsyan ediyorum.

YETER!

Ey Abdullah Gül, ey Recep Tayyip Erdoğan, ey Mehmet Ali Şahin ya adam gibi görevinizin gereğini yapın, ya da erkek gibi ortaya çıkıp deyin ki, bu yayınların arkasında biz varız, iddialarımızın ispatı da şudur.

Veyahut fay hatlarında çok gaz birikti, patlamaya hazır olun!

Çünkü; bir kez daha sözün bittiği yerdeyiz!

YETER!

Nokta!

 

Sevgiler

2 Mayıs 2010

Hayrullah Mahmud Özgür

1 YORUM

  1. Bunların hepsi oprospu çocogu ama neye hizmet ettiklerinin farkında da degiller malesef. Hepsi feto piçinin götünü yalıyo peki feto napıyo obama amcasına saki çekiyoo Hep beraber ülkemizi batırıyorlar. Feto Allah diyo din diyo utanmadan insanların kardeşçe yaşanan yerde ikilik çıkarıyo amerikan uşagı adi pezevenk. Akp den bu saatten sonra görevini yapmasını beklememek lazım bu bizim için hayırlı olur çünki onların görevi el birligiyle Türkiye yi bölmek yerine şeriyatla yönetilen arap krallrı tarafından idare edilen bi muz cumhuriyeti kumaktır hispetten bunda başarılı da oldular buna karşı malesef tek sılahlahiimz var oda oy kullanmak yine malesef hayvanların iple ölçerek kullandıgı cahıl cuhelanın ondan bundan gaza gelip verdigi oyla okumuş kesimmin kullandıgı oy ayni sayılıyor
    Türkiyedeki cehaletin boyutunu akp nin oy oranına bakarak rahatca anlayabiliriz

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?