İstanbul Ataşehir’de, hizmetçisinin kendisini soyduğundan şüphelenen ev sahibi “Galiba hizmetçim beni soyuyor” diyerek polise başvurdu. Polisin yakaladığı hizmetçinin üzerinden 400 bin lira, çok sayıda banka kartı, 3 bin 800 lira değerinde cüzdan, 15 bin liralık ziynet eşyası ve birçok değerli aksesuar çıktı.

Ataşehir, Barbaros Mahallesi’ndeki oturan M.N.U. temizlik konusunda kendisine yardımcı olması için yaklaşık 2 önce F.A. ile anlaştı. F.A. işe başladıktan bir hafta sonra evde hırsızlık olayı yaşanmaya başladı. Önceki gün ise evden 400 bin lirasının çalındığını fark eden M.N.U. soluğu polis merkezinde aldı. Durumu polise anlatan ev sahibi hizmetçi F.A.’dan şüphelendiğini belirtti.

hizmetcinin-uzerinden-servet-cikti-1HİZMETÇİDEN SERVET ÇIKTI

Şikayet üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, temizlikçi kadını yakın takibe aldı. Temizlikçi M.N.U.’yu gözaltına alan polis, yaptığı üst aramasında 400 bin lira, çok sayıda banka kartları, 3 bin 800 lira değerinde cüzdan, 15 bin liralık ziynet eşyası ve birçok değerli aksesuar ele geçirdi.

Temizlikçi kadın, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanırken, ele geçirilenler ise ev sahibine teslim edildi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?