Hollywood bu aşk dedikodusu ile çalkalanıyor

miranda kerr leonardo dicaprioHollywood bu aşk dedikodusu ile çalkalanıyor. Kısa bir süre önce boşanan eski Victoria’s Secret modeli Miranda Kerr’in adı bu kez Leonardo DiCaprio ile anılıyor.

Hollywood bu aşk dedikodusu ile çalkalanıyor

Aktör eşi Orlando Bloom ile yollarını ayırdıktan sonra adı şarkıcı Justin Bieber ile anılan eski Victoria’s Secret modeli Miranda Kerr’in şimdi de Leonardo DiCaprio ile yakınlaştığı öne sürüldü.

Gazeteport’un Daily Mail’den aktardığı haberine göre, Kerr ve DiCaprio akşam yemeğine çıktı. İkilinin yanında ortak arkadaşları da olduğu ancak tüm gece birbirleriyle ilgilendikleri belirtildi. İkili ile aynı yemekte olan bir kişi, Kerr ve DiCaprio’nun tüm gece birbirleri ile konuştuğunu ve oldukça iyi vakit geçirdiklerini söyledi.

Victoria’s Secret modelliğini bırakan Kerr, geçtiğimiz ay 3 yıldır evli olduğu ‘Karayip Korsanları’ serisinin oyuncularından Orlando Bloom ile ayrıldıklarını açıklamıştı.

Çiftin bu ayrılığının ardında genç şarkıcı Justin Bieber ile yakınlaşmasının neden olduğu iddia edilmişti. (Photo: Getty Images)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?