Hollywood Türkçe Müzikle Coşmaya Hazırlanıyor..

Hollywood’un ünlü mekanlarından Geisha House ‘da 30 Nisan da gerçekleşecek Barış Avşar’ ın düzenlediği ve gazeteniz Alaturkaonline’ın medya sponsoru olduğu partinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor…  

Şubat ayında yine aynı mekanda gerçekleşen ve Amerikada yaşayan Türk Sosyetesinin ünlü simalarının da katıldığı parti büyük ilgi görmüştü..  

7 senedir Miami- New York ve Los Angeles da büyük katımlarla gerçekleşen “Bosphorus Nights” partilerini düzenleyen ünlü organizatör Barış Avşar her partinin farkı bir karakter ve tema üzerine kurulduğunu , bu partinin sloganının ise “Unleash your secrets and shake’em out with the vibe of Istanbul (  Sırlarınızı serbest bırakıp İstanbulun ritmiyle sallayıp atın)” olarak belirlendiğini açıkladı.


Alaturkaonline.com

“Unleash your secrets and shake’em out with the vibe of Istanbul”

BOSPHORUS NIGHTS
FRIDAY APRIL 30, 2010 @ GEISHA HOUSE.
Hollywood will sound different with Dj Murat Ozdemir

CONTACT INFO: Baris Avsar: 954-655-8322 or [email protected]  

ADDRESS: 6633 HOLLYWOO BLVD HOLLYWOOD, CA 90028  

MEDIA SPONSORS:
https://alaturkaonline.com/
https://www.gecce.com/  

There will be RAKI as well 🙂

If you guys are going to dinner before the party, just mention your server that you are going to attend to Bosphorus Nights so you can get 20% discount.  

  

Meet your sexiest secret sins with the vibes of İstanbul (Seksi günahlarınızı İstanbul’un heyecanıyla buluşturun ) temali  partiden fotograflar ve videolar:

BOSPHORUS NIGHTS @ GEISHA HOUSE 2/25/10 FOTO ALBÜM

Meet Your Sexiest Secret Sins with the Vibes of Istanbul @ the City of Angels  – VIDEO

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?