Hollywood yıldızları tanınmayacak haldeler

Sinema dünyasının genç yetenekleri kendilerini ispat etmek için kılıktan kılığa girmekten çekinmiyor. Genç yıldızlar, yeni filmleri için tanınmayacak hallere girdi.

CHANNING TATUM
Hollywood’un en seksi aktörlerinden biri olan Channing Tatum, yeni filmi ‘G.I. Joe 2: Cobra Strike’ için kilo aldı ve saçlarını kazıttı. 1980 doğumlu aktör, annesinin bile bu haliyle kendisini tanımakta zorlandığını söylüyor.

JAKE GYLLENHAAL
HOLLYWOOD’UN gözde bekarlarından biri olan Gyllenhaal, yeni filmi ‘End of Wath’ta bir polisi canlandırıyor. Yakışıklı aktör, polislerin dünyasında yaşanan dostluğu ve bağlılığı beyaz perdeye yansıtacak.

DAKOTA FANNING
‘I AM SAM’ isimli filmle ünlenen 1994 doğumlu Dakota Fanning, yeni filmi ‘Now is Good’ için, tanınmayacak hale geldi. Hollywood’un en güzel isimlerinden biri olarak gösterilen Fanning, filmde kan kanseri olan bir genç kızı canlandırıyor.

VANESSA HUDGENS
HIGH SCHOOL MUSICAL’ isimli filmle ünlenen Vanessa Hudgens, ‘Gimme Shelter’da sorunlu bir çocuğu canlandıracak. Seksiliğiyle ünlenen 22 yaşındaki Hudgens, bu film için saçlarını kestirdi ve tamamen farklı bir imaja büründü.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?