Hollywood’da ilk görüşte aşk yalan !

Hollywood’un en popüler çiftleri Life&Style dergisine birbirlerini ilk gördüklerinde ne düşündüklerini söyledi. Aralarında ilk görüşte aşık olan yok!

JENNIFER ANISTON – JUSTIN THEROUX
Hollywood’un en popüler isimlerinden biri olan Jennifer Aniston, film setinde tanıştığı Justin Theroux’yu ilk gördüğünde bir seri katile benzetmiş. Şu an Theroux ile evlilik planları yapan Aniston, “Justin’i ilk gördüğümde tam bir seri katil gibiydi. Hatta ondan korktum!” diyor. Theroux da Aniston’ın samimiliğinin ve sempatikliğinin zorlama olduğunu düşünmüş!

AMANDA SEYFRIED – DOMINIC COOPER
Ünlü oyuncu Amanda Seyfried, oyuncu Dominic Cooper’ı ilk gördüğünde gizli bir eşcinsel olduğunu düşündüğünü söylüyor. Cooper da Seyfried kendini beğenmiş bir ukala olarak görmüş!

TINA FEY – JEF RICHMOND
Ünlü oyuncu Tina Fey, eşi Jeff Richmond’ı ilk görüğünde çekilmez bir adam olduğunu düşünmüş. Richmond da Fey’i ilk gördüğünde hiç beğenmediğini söylüyor.

ANNE WYALITSYNA – ADAM LEVINE
Maroon 5 isimli grubun solisti Adam Levine, manken Anne Vyalitsyna’yı gördüğünde, ilişkilerinin sadece bir geceyle sınırlı olacağını düşünmüş. Güzel manken de şu sıralar evlilik planları yaptığı sevg

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?