Hudson, ailesi için tanık koltuğunda

GRAMMY ve Oscar ödüllü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Hudson, annesi, erkek kardeşi ve 7 yaşındaki yeğenini öldürmekle suçlanan eniştesi William Balfour’un yargılandığı davaya ilk görgü tanığı olarak davet edildi.

Hudson’ın kızkardeşi Julia ile evlenen, sonra ayrı yaşamaya başlayan Balfour’un kıskançlık nedeniyle karısının ailesini öldürdüğü sanılıyor.

Balfour ile orta okuldan beri tanıştıklarını söyleyen Hudson, Aileden hiçbirimiz onunla evlenmesini istemiyorduk. Julia’ya davranış biçimi hoşumuza gitmiyordu” dedi. Mahkemede, 24 Ekim 2008 tarihinde yaşanan cinayetlerle ilgili olarak Balfour’un eski eşi Julia Hudson da dinlendi. Genç kadın, Balfour ile 2008 yılının şubat ayında ayrıldıklarını belirterek, “Küçük oğlumdan bile beni kıskanıyordu. Oğlumuz Julian’a bile beni öpmemesini söyledi” dedi. Üç ay sonra Balfour’un barışmaları için kendisine yalvardığını anlatan genç kadın, “Beni bırakırsan, önce aileni öldürürüm” dediğini aktardı. Julia Hudson, olay gününden bir gün önce doğumgünü olduğunu, hediyelerini gördüğünde eski eşinin çılgına döndüğünü anlattı. . (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?