51.4 F
Los Angeles
20 Kasım 2019
Anasayfa Haberler Gündem İBB: Veri kopyalama durduruldu!

İBB: Veri kopyalama durduruldu!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Sözcülüğünden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Değerli basın mensupları,Daha önceden 18.04.2019 tarih ve 96514166-903.05-56/64220 sayıl, teftiş kurulu başkanlığımızın inceleme yapmasına ilişkin ihdas edilen yazımız, İBB tarafından incelenmiştir. Her ne kadar hukuki gerekçeleri yerinde bulmasak da mahkemenin yürütmeyi durdurma kararında belirtilen hususların yerine getirilmesi ve teftiş kurulu başkanlığımızın, yeniden değerlendirilmesi konusundaki görüşlerine iştirak edilmesine karar verilmiştir. Bu yüzden söz konusu talimat , gerekçeleri  ile ihdas edildiği tarihten itibaren geçerli olmak üzere yürürlükten kaldırılmıştır. Bahse konu hususların yeniden değerlendirilmesinin akabinde gerek görülmesi halinde idari mahkemenin yürütmeyi durdurma kararında belirtilen içeriğe ilişkin çerçeve ve teftiş kurulu başkanlığımız tarafından belirlenen içeriğe ilişkin çerçeve dikkate alınarak, yeni bir işlem tesisi düşünülebilecektir” ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERİBB Meclis görüşmeleri canlı yayın: İBB Meclisinde toplu taşıma ücreti tartışması! İmamoğlu'dan tarihi yanıtİBB Meclis görüşmeleri canlı yayın: İBB Meclisinde toplu taşıma ücreti tartışması! İmamoğlu’dan tarihi yanıt İLGİLİ HABERSon Dakika... İBB'de faaliyet raporu sunuluyorSon Dakika… İBB’de faaliyet raporu sunuluyor

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka Online yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

169,681BeğenenlerBeğen
12,534TakipçilerTakip Et
587TakipçilerTakip Et
7,741TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone