62.9 F
Los Angeles
31 Mart 2023
AnasayfaAlaturka Onlineİmamoğlu ve Yavaş parlamasın, iktidarımızı elimizden almasın korkusu! Tefecilerin önü mü açılıyor?

İmamoğlu ve Yavaş parlamasın, iktidarımızı elimizden almasın korkusu! Tefecilerin önü mü açılıyor?

https://www.youtube.com/watch?v=WsIrYd6Dptw

Çağlar Cilara medya okumaları yapıyor… Çağlar Cilara ► https://www.instagram.com/caglarcilara PODCAST 🔻 Spotify ► https://open.spotify.com/show/30VHI9RC39Zr7NlUSjdAoh?si=9ZWLuLk-SvizczDwhpnYeA Apple Podcast ► https://podcasts.apple.com/tr/podcast/çağlar-cilara/id1483052978?l=tr – ✅ Youtube'dan Beni Destekleyin : https://youtube.com/c/caglarcilara/join ✅ Patreon Desteğiniz için : https://www.patreon.com/caglarcilara ✅ Kreosus Desteğiniz için : https://kreosus.com/caglarcilara ✅ Bitcoin ₿ Desteğiniz için : 1JL2yb3DcbxbnPNaAhwimFaXpuyxpaFVbd

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,403BeğenenlerBeğen
16,217TakipçilerTakip Et
3,501TakipçilerTakip Et
7,711TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın