iphone 6 ′dan müthiş fotoğraflar

iphone6

Apple’ın 9 Eylül’de dünyaya duyurmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonu iphone 6 kutusundan çıktı, kullanılmaya başlandı.

iphone-6-photo

iphone 6 dedikoduları

iPhone 6′nın tanıtımına günler kala cihaza ait yeni fotoğraflar da birbiri ardına internete düşmeye devam ediyor. Son olarak iPhone 6′nın kutusu internete sızarken, cihazın fotoğrafları önceki iPhone 6 olduğu iddia edilen cihazlarla da benzerlik gösteriyor.

iphone-6-thin

Ancak fotoğrafları çekilen iPhone 6, final öncesi hazırlanan gerçek çalışan bir demo ürünü olabilir. Yani çıkacak cihazın özellikleri bir ihtimal yine farklılaşabilir. Ayrıca birebir Çin replikası bir cihazla da karşı karşıya kalabiliriz.

iphone-6-back-cover

Replika bir cihaz ihtimallerini güçlendiren detaylar ne diyecek olursanız, iOS 8′deki takvim ikonu sahteye benziyor. Ayrıca tek LED flaşın da gözükmesi biraz ön yargıyı artırıyor.

iphone 6’nın yeni fotoğrafları basına sızdı

Eylül ayında piyasaya çıkması beklenen iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar basına sızdı.

iphone-6-box

Ünlü teknoloji sitesi Techradar’ın haberine göre Apple ürünlerinin test edildiği kaynaklardan alındığı iddia edilen fotoğraflarda kutulanmış ve ambalajlanmış halde duran iPhone 6 fotoğrafları yayınlandı. Yayınlanan fotoğraflar sonrası birçok kesim iPhone 6’nın satışa hazır olduğu yönünde dedikodular üretirken Apple’dan ise konuya ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı. Techradar’da yayınlanan haberde daha önce de birçok iPhone 6 fotoğrafı yayınlandığı fakat son fotoğrafların iPhone 6’ya daha çok benzediği iddia edildi.

iphone-6-photos

Eylül ayında satışa çıkarılması beklenen iPhone 6’yla ilgili daha önce de birçok iddia ortaya atılmıştı. Birçok uzman iPhone 6’nın diğer sürümlere göre daha ince olacağını iddia etmişti. Uzmanlar ayrıca iPhone 6’nın 5.5 inç büyüklüğe ve iOS 8’e sahip olacağını ifade etmişti. 13 megapiksel kameraya sahip olacağı söylenen iPhone 6’nın alüminyum kasası ile daha dayanıklı bir görünümde olacağı da söylentiler arasında yer almıştı.

iphone-6-fotograf

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?