İşçilerin tehlikeli eğlencesi: Hamağı kepçeye bağlayıp döndüler

Beylikdüzü’nde sıcaktan bunalan işçiler, hamağı kepçenin ucuna bağlayarak şantiye alanını lunaparka çevirdi. Kepçenin ucunda metrelerce yüksekte hızla dönmeye başlayan işçilerin, yürekleri ağızlara getiren eğlencesi cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde Kavaklı Mahallesi’nde bulunan şantiyede yaşandı. Sıcaktan bunalan işçiler, şantiyede yatmak için kullandıkları hamak ve kepçeyle eğlenmek için farklı bir yöntem buldu. İşçiler, kepçenin ucuna bağladıkları hamağa oturdu. Makinenin başına geçen operatör kepçeyi havalandırıp, hızla döndürmeye başladı.

Metrelerce yükseklikte, hızla dönen kepçenin ucunda hamağa oturan işçiler, canlarını hiçe sayarak uzun süre eğlendi. Yoldan geçen Halit Can Demirtaş da hamağa oturarak tehlikeli eğlenceye dahil oldu. Bu sırada şantiyedeki başka bir işçi, bu anları cep telefonu kamerasına kaydetti.

“ÇOK EĞLENCELİYDİ, HERKESE TAVSİYE EDERİM”

Yoldan geçerken görüp, eğlenceye ortak olan Halit Can Demirtaş, Ben yoldan geçiyordum. Bir baktım, ağabeyler kepçe ile eğleniyorlar. Ben de bunu kaçırmamam gerektiğini düşündüm. Durdum hemen ‘Ağabey bende binebilir miyim?’ dedim. Ben de binip, döndüm. Çok eğlenceliydi. Hiç korkmadım. Herkese tavsiye ederim” dedi. (DHA)

İnternette gördüğü tehlikeli deneme hastanelik etti İlginizi Çekebilir İnternette gördüğü tehlikeli deneme hastanelik etti

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?