İstanbul’da şiddetli rüzgar etkili oluyor

İstanbul’da şiddetli rüzgar etkili olamaya başladı. Vatan Caddesi’nde şiddetli rüzgarın etkisiyle ağaç yola devrildi. İstanbul Boğazı kıyılarında dalgaların sahile çarpmasıyla su seviyesinin arttığı gözlendi.

İstanbul’da akşam saatlerinde etkili olan rüzgar, etkisini gece de sürdürüyor. Rüzgar genel olarak kıyı kesimlerinde daha fazla etkili olurken, yer yer yüksek kesimlerde de etkisini gösteriyor.

İHA

İHA

İstanbul Boğazı kıyılarında dalgaların sahile çarpmasıyla su seviyesi artarken, Üsküdar Kız Kulesi ve Kuzguncuk sahilde ise ortaya kartpostallık görüntüler çıktı.

Rüzgarın sabah saatlerine kadar süreceği öğrenildi.

DHA

DHA

Vatan Caddesi’nde ağaç yola devrildi

Vatan Caddesi’nde şiddetli rüzgarın etkisiyle gece saat 02:00 sıralarında ağaç yola devrildi. Çevredeki vatandaşlar durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Devrilen ağaç iş makinesiyle kaldırıldı.

DHA

DHA

Polis ekipleri, ağacın kaldırılma çalışmaları sırasında trafiği bir süre Aksaray yönüne kapattı. Ağacın kaldırılma işlemi tamamladıktan sonra trafik normale döndü.

Şiddetli rüzgar ağacı lüks otomobilin üstüne devirdi

İstanbul’da şiddetli rüzgar, bir ağacı lüks bir otomobilin üzerine devirdi. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, otomobilde maddi hasar meydana geldi.

Olay, 05.00 saatlerinde, Bayrampaşa, Yıldırım Mahallesi’nde meydana geldi. Şiddetli rüzgarın etkisiyle yerinden sökülen ağaç, sokakta park halinde bulunan bir otomobilin üzerine devrildi. Otomobil içerisinde kimsenin bulunmaması muhtemel bir kötü durumun önüne geçerken, otomobilde maddi hasar meydana geldi.

İHA

İHA

“İtfaiye sokağa girmekte zorlandı”

Olay sonrası, otomobil sahibi itfaiye ekiplerine haber verdikten sonra, kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, sokağın dar olması ve hatalı parklanmalardan dolayı sokağa girmekte zorluk çekti. Ağaç itfaiye ekiplerinin çalışmasının ardından kaldırıldı. AJANSLAR

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye’den)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?