İşte AKP’nin yasaklattığı Saadet Parti’nin Sülün Osman Reklamı !

Sulun Osman Saadet Partisi AKP Yasaklana Reklamİşte AKP’nin yasaklattığı Saadet Parti’nin Sülün Osman Reklamı !

Bu işler bazen bireysel bazen organize işler ama her zaman yanlış işler!

“1950 ve 60’lı yıllarda İstanbul’da Sülün Osman fırtınası esiyordu. Beyoğlu’ndaki tramvayı, Galata Kulesi’ni, Dolmabahçe’deki saati ve hatta Taksim Meydanı’nı kendi malıymış gibi satıp dev bir varlık fonu kurmuştu. Galata köprüsüne adım atan herkesten geçiş ücreti aldı. Tabi o zamanlar köprüden geçmeyenler para ödemek zorunda değildi. Sülün Osman mesleğinde ilk değildi sonuncuda olmadı. Bu işler bazen bireysel bazen organize işler ama her zaman yanlış işler. Saadet Partisi keyifli seyirler diler…”

İşte AKP’nin yasaklattığı Saadet Parti’nin Sülün Osman Reklamı !

Saadet Partisi’nin reklam filmi Sülün Osman yayından kaldırıldı

Karamollaoğlu: Hükümet Sülün Osman’dan niye bu kadar çekindi anlamadım

Saadet Partisi’nin 31 Mart Yerel seçimleri için gerçek bir hikâyeden alıntı yaparak hazırladığı Sülün Osman temalı reklam filminin ‘reklam ajansına yapılan baskıdan dolayı’ kaldırıldığı belirtildi.

Karamollaoğlu: Baskı kurdular, sülün Osman’ı kaldırttılar

Ankara’da gazetecilerle bugün kahvaltıda bir araya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kaldırılan Sülün Osman reklam filmiyle ilgili konuştu. Programa katılan gazetecilere reklam filmini izlettiren Karamollaoğlu, “Hükümet Sülün Osman’dan niye bu kadar çekindi anlamadım. Baskı kurdular, reklam ajanslarına Sülün Osman’ı kaldırttılar,” dedi.

Sosyal medya hesabından da reklam filmlerinin kaldırtıldığını söyleyen Saadet Partisi lideri, “Filmdi, gerçek oldu! Organize bir şekilde yapılan baskılar sonucu Sülün Osman reklamımız yayından kaldırıldı. Takdir milletimizindir” ifadelerini kullandı.

Geçen günlerde vizyona giren ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’filmi öncesinde gösterilen reklam çalışması sosyal medyada gündem olmuştu.

Gerçek bir hikayeden alıntı yapılarak Sülün Osman lakaplı dolandırıcıyı konu alan reklamda, Galata Kulesi’nden Taksim Meydanı’na kadar Sülün Osman’ın dolandırdığı insanlar anlatılıyor.

Reklamda köprü geçiş ücretlerine atıfta bulunarak “Galata Köprüsü’ne adım atan herkesten geçiş ücreti aldı. Tabii o zamanlar köprüden geçmeyenler para ödemek zorunda değildi”ifadeleri kullanılıyor.

Sülün Osman, o kadar sade, o kadar basit ki kimseye parti olarak atıfta bulunmuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=raqLrMR2P7I

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?