48.2 F
Los Angeles
31 Mart 2023
AnasayfaHaberlerTürkiyeİşte Alaattin Çakıcı'ya verilen 'süresiz sağlık kurulu' raporu : Her şeyi Allah...

İşte Alaattin Çakıcı’ya verilen ‘süresiz sağlık kurulu’ raporu : Her şeyi Allah bilir

İşte Alaattin Çakıcı’ya verilen ‘süresiz sağlık kurulu’ : Her şeyi Allah bilir

Alaattin Çakıcı’ya verilen ‘süresiz sağlık kurulu’ raporu ortaya çıktı: Her şeyi Allah bilir.

Organize suç örgütü hükümlüsü Alaattin Çakıcı’ya, tedavi gördüğü Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi tarafından verilen ve Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) “tıbbi” bulmadığı  ‘süresiz sağlık kurulu’ raporu ortaya çıktı. Çakıcı’nın 16 hastalığının bulunduğu belirtilen raporda “Yine de her şeyi Allah bilir” ifadeleri yer aldı.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nce 22 Haziran günü hazırlanan ve Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderilen ‘süresiz sağlık kurulu’ raporunda, Alaattin Çakıcı’nın değişik türde 16 hastalığının bulunduğu, bu hastalıklardan 6’sının ölümcül düzeyde olduğu kaydedildi. Raporun açıklama bölümünde, Çakıcı’nın ölüm riski bulunduğu belirtilerek, şöyle denildi:

Çakıcı’nın hastalıklarından dolayı hayatını kaybetme olasılığı yüksektir. Bu nedenle birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü derecedeki akrabaları ve yakın arkadaşları ile haftanın 7 günü saat 09.00 ile 20.00 arasında hem sağlığı hem morali açısından aynı zamanda helalleşme açısından sürekli bu zaman dilimleri arasında kendi istediği isimlerle kişi ve sayı adeti koymadan kendisi için bu ziyaretler hastalıkların kontrol edilebilmesi ve morali açısından hastayı yeniden hayata bağlayabilir. Yine de her şeyi Allah bilir. Odasında her türlü açık görüş yapabilir.”

Açıklamanın devamında, raporu hazırlayan doktorların isimleri kaydedilerek, raporun Keskin T Tipi Cezaevi Müdürlüğü ile Keskin T Tipi Cezaevi Jandarma Bölük Komutanlığı’na gönderilmesi konusunda gereğinin yapılması istendi.

İşte o rapor

Alaattin Cakici Saglik Raporu

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,399BeğenenlerBeğen
16,219TakipçilerTakip Et
3,502TakipçilerTakip Et
7,711TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın