İşte iPad’in rakibi!

Research In Motion (RIM) ve Sprint ABD, dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2011’de yaptıkları açıklamada, BlackBerry PlayBook tabletini Sprint 4G şebekesiyle piyasaya sürmeyi planladıklarını duyurdu. Yeni 4G modelinin yaz aylarında satışa sunulması bekleniyor.


BlackBerry 4G PlayBook, geniş alanda kablosuz internet bağlantısı ve 3G’den on kat daha hızlı yükleme hızı sunan ilk Sprint 4G özelliğine sahip BlackBerry PlayBook modeli olacak. Ürün, kolay tanışabilir olması, ultra ince tasarımı, kusursuz web tarayıcısı, çok fonksiyonlu yapısı, HD multimedyası ve üstün güvenlik özellikleri ile profesyonel bir tablet. BlackBerry 4G PlayBook aynı zamanda Sprint 4G şebekesi ile birlikte uygulama geliştiricilerine ve kullanıcılarına mobil servis alanında devrim yapacak yüksek performanslı platformlar sunuyor.

Lazaridis: “Eşsiz bir ürün sunuyoruz”

Research In Motion Başkan ve Co-CEO’su Mike Lazaridis yeni ürünle ilgili yaptığı açıklamada, “RIM, tablet pazarının çok fonksiyonlu profesyonel tablet ihtiyacından yola çıkarak BlackBerry PlayBook’u birinci sınıf performans sergileyebilmesi için çift işlemcili ve çok fonksiyonlu OS kullanarak tasarladı. Sprint ile birlikte 4G hızında ve performansında müşterilerimize eşsiz mobil deneyimi sunacağız” dedi. Sprint Şebeke Operasyonları ve Toptan Satış Başkanı Steve Elfman ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“BlackBerry 4G PlayBook’u kurumsal müşterilerimize ve Sprint’e güvenen kullanıcılara sunmanın büyük heyecanı içindeyiz. BlackBerry PlayBook, Sprint’in RIM ile olan güçlü ortaklığının en güzel örneği. Sprint ile birlikte BlackBerry 4G PlayBook’un 2011 yılının en çok beklenen tableti olacağından en ufak bir şüphem yok.”

İHA

[imagebrowser id=59]

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?