Jennifer Lawrence ‘ın zayıflama sırrı

Jennifer Lawrence ‘ın zayıflama sırrı. İkinci kez Bradley Cooper ile ekranlarda görünecek olan Jennifer Lawrence, karahindiba (dandelion) çayı ile zayıfladığını açıkladı.

Açlık Oyunları ve Umut Işığım filmindeki rolleriyle kendine Hollywood dünyasında sağlam bir yer edinen Jennifer Lawrence, American Hustler filmiyle ikinci kez Bradley Cooper`la ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana imaj değiştiren Lawrence hakkında en çok merak edilen konulardan biri de nasıl kilo verdiğiydi.

Geçtiğimiz günlerde yabancı basına açıklama yapan Oscar ödüllü yıldızın fitness hocası, zayıflamasında karahindiba (dandelion) çayının oldukça etkili olduğunu söyledi. Karahindiba çayının toksinleri atmaya yardımcı olduğunu belirten spor hocası, bu bitkinin özellikle sindirimde aktif bir rol aldığını açıkladı.

Kırmızı halı öncesi ünlü oyuncunuyla beraber sürekli temiz havada koşuya çıktıklarını belirten fitness hocası, Lawrence`ın hindi, bol sebze tükettiğini sabahları da havuçtan yapılan taze vitamin karışımları içtiğini söyledi.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?