Jennifer Lopez Seks kasedi

Jennifer Lopez Seks Kaseti Rekor Kırdı. Los Angeles mahkemesi Jennifer Lopez’in yatak odası görüntülerinin yayınlanmasını ve dağıtılmasını yasakladı.

Jennifer Lopez Seks Kaseti Rekor Kırdı

Jennifer Lopez, Los Angeles mahkemesi Jennifer Lopez’in eski kocası Ojani Nua ile balayında çekilen yatak odası görüntülerinin yayınlanmasını ve dağıtılmasını yasakladı.

Ancak yasağa rağmen görüntüler internete düştü, milyonlar izledi…

ABD’li şarkıcının eski eşi ikilinin özel görüntülerini, yayınlanabilmesi için mahkemeye vereceğini söyledi

Ünlü sanatçı Jennifer Lopez’in, 90’lı yıllarda 11 ay evli kaldığı eski kocası Ojani Noa, evlilik döneminde çekilen özel görüntülerini kayıtlara geçirilip kamuoyuna açıklanması için mahkemeye teslim edeceğini açıkladı. Lopez’in eski kocası Noa’nın menejeri Ed Meyer, Lopez aleyhinde 100 milyon dolarlık bir karşı dava açmaya hazırlandıklarını belirterek, “Lopez, bu çok özel görüntülerin mahkeme kayıtlarına girmesini istemiyor, ancak önümüzdeki hafta biz bu çekilen görüntüleri mahkemeye teslim edeceğiz, böylece basın ve kamuoyu görüntüleri izleme şansını elde edecek” diye konuştu.

Jennifer Lopez Seks kasedi 2

YATAKTA VE ÇIPLAK

Lopez, eski kocası Noa’nın 1997 yılında balayı görüntülerini yayınlama olasılığına karşı, eski kocası ve Ed Meyer aleyhinde 10 milyon dolarlık bir dava açmış ve Kaliforniya’daki bir mahkeme 9 Kasım’da aldığı bir kararla bantlara yayın yasağı getirmişti. Şarkıcı Marc Anthony ile evli olan Lopez, Noa ile bir yıl evli kalmıştı. 2006’da da özel hayatı hakkında ayrıntılar içeren bir kitap yayımladığı için Noa’ya bir dava daha açmıştı. 11 saat süren görüntülerde, Lopez’in eski kocası Noa ile yatakta görüntüleri bulunuyor.

Seks Kaseti Rekor Kıran Yıldızlar

Kim Kardashian: Evlendiği gün eski sevgilisiyle çekilen seks videosu internette yeniden izlenme rekoru kırdı. Kim Kardashian’ın eski sevgilisi Ray J ile çekilen videosunun yer aldığı internet sitesini bir günde iki milyon kişi ziyaret etti.

Pamela Anderson: “Sahil Güvenlik” yıldızı, 1998 yılında evlendiği müzisyen Tommy Lee ile balayında yaşadıkları ateşli bir geceyi videoya çekmişti.

Paris Hilton: Hilton oteller zincirinin vârisi Paris Hilton’un eski erkek arkadaşı Rick Salomon’la sevişirken çektiği görüntüler internette izlenme rekoru kırdı.

Reklamlar

Facebook Yorumları

yorum

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?