Jobs, Etrafımdaki çoğu insandan farklıydı!

jobs new york MOMA screeningJobs, Etrafımdaki çoğu insandan farklıydı. Ashton Kutcher, ‘Jobs’ filmi New York prömiyerinde açıklamalarda bulundu.

Jobs, Etrafımdaki çoğu insandan farklıydı

Teknoloji devi Apple’ın kurucusu Steve Jobs‘ın hayatını konu edinen ‘Jobs’ filmi için kamera karşısına geçen oyuncu Ashton Kutcher, New York prömiyerinde açıklamalarda bulundu.

Gün geçtikçe özel hayatın gizli kalmasının ne kadar değerli olduğunu anladığını ifade eden Kutcher, “Jobs, bu konuda çok iyiydi. Ben onun kadar olamadım.” dedi. Her şeyinin göz önünde olmasını bu sektörün doğasına bağlayan Kutcher, “Ancak bunun önüne geçmenin çözüm yolunu bulmadım da değil.” diyerek, özel hayatında daha dikkatli olacağını belirtti. (Cihan)

Jobs ile konuşma şansınız olsaydı beraber yemek yeseniz ona ne sorardınız sorusuna “Hiçbirşey” diyen, sonra tabiki de şaka yapıyorum, Jobs çok dürüst bir insandı. Herkesin sevdiği işi yapmasını ve yaptığı işte en iyisi olması gerektiğini düşünüyordu. Ona dürüstçe hakkımda düşüncelerini sorabilirdim ve başarmak istediğim şeyler için neler yapmak gerektiği hakkında fikirlerini alabilirdim. Etrafımdaki çoğu insandan farklı olarak eminim bana gerçekleri söylecekti.   (Alaturka Online / New York – Foto: Getty )

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?