Julia Roberts filmlerini yasakladı

Julia Roberts, çocuklarına oynadığı filmleri izlememesi için yasak koydu.

Hollywood tarihinde sayısız filmlerde rol alan oyuncuJulia Roberts, çocuklarına kendi filmlerini yasakladı.

“Erin Brockovich’le 2000 yılında en iyi oyuncu Oscar’ını gözyaşlarıyla kucaklayan Amerikalı aktris, 7 yaşındaki ikiz çocukları Hazel Patricia ve Phinnaeus Walter’la 4 yaşındaki oğlu Henry Daniel’in oynadığı filmleri izlemeleri için henüz çok küçük olduğunu belirtti.

Annelerini başka bir karakterde izlerken akıllarının karışabileceğini vurgulayan Roberts, “Canlandırdığım rolü anlayabilmek için daha çok küçükler. Belki bir aşık belki de bir askeri oynuyorum. Beni gördükleri o karakterle özleştirmelerini istemiyorum. Bu yüzden filmleri şuan için izlemeleri yasak” ifadesini kullandı.

Çocuklar için yapılmış unutulmaz eserlerden biri olan ‘Pamuk Prenses’in yeni versiyonunda yer alan oyuncu, galaya sırf koyduğu yasaktan dolayı çocuklarıylakatılmayacağını açıkladı. Roberts, “Evimizde izlenecek filmler diziler veya programlar biraz kısıtlı. Çocuklarımızınmedyayla birlikte büyümesi yerine, daha sakin ve sosyal olarak büyümelerini istiyoruz. Bu yüzden televizyon yerine kitap okuma günleri ya da ailece bir arada yapabileceğimiz aktiviteleri tercih ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Julia Roberts’ın fotoğrafçı eşi Danny Moder da aynı eşi gibi kendi işini çocuklarına yansıtmamakta kararlı. Evlerinde kendine özel çalışma odası kuran Moder, işinden kalan boş vaktini ailesiyle geçiriyor.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?