Kanye West, Kim Kardashian-Drake ilişkisiyle ilgili dedikodular hakkında sessizliğini bozdu

Hip hop — rap aleminin iki önde gelen ismi olan Kanye West ile Drake’in 8-9 yıla varan ve iş ortaklığına uzanan inişli çıkışlı arkadaşlığı, yine bozuldu. Bu kez ikincisinin son hit’inde ilkinin eşiyle ilişki yaşadığına gönderme yaptığı dedikoduları yüzünden kriz çıktı.

Drake’in tüm dünyada furya yaratan In My Feelings şarkısında Kiki diye seslendiği kadının kendi eşi Kim Kardashian olduğu dedikodularına Instagram’dan yayımladığı 4 videoyla yanıt veren Kanye West, söylentilerin doğru olmadığını, ama ortada dolaşmalarına Drake’in verdiği tepkiden rahatsız olduğunu dile getirdi.

DOĞRUDAN YALANLAMADIĞI İÇİN DRAKE’E KIZGIN

”İnsanlar söylenti uydurup senin karımla yattığını düşünürken senin hiçbir şey söylememen ve aynen devam ettirmen, benim ruhuma uymuyor” diye çıkışan West, Drake’in eski sevgilisi olan ünlü şarkıcı Rihanna’dan RiRi diye söz ettiği şarkılarına atıfla şunları söyledi:

‘BEN RIHANNA’YA ANIŞTIRMA YAPMADIM’

”Diyelim benim Chicago’dayken Ranita adında bir kız arkadaşım olsaydı ve sen sonra Rihanna ile evlenseydin, ben içinde RiRi geçen şarlı yapmazdım.”

‘SÖYLENTİ SENİN YÜZÜNDEN ÇIKTI’

Drake’in hiç gerçekleşmemiş bir aldatma skandalının ateşini körüklediğinin farkında olduğunu öne süren hip hop’un özgün ismi, şöyle devam etti:

”’Bunların nereden çıktığını bilmiyorum’ desen de bunun için fazla zekisin dostum. Bunun nereden çıktığını biliyorsun. Ortalığı karıştıracak şeylerle kayıt yapmamalısın. Sana söylediğim gibi, ben (Drake’in kavgalı olduğu) Pusha’ya senin bebeğin, bebeğinin annesiyle ilgili bilgi vermedim, böyle bir şey yapmadım. Bunlar benden çıkmadı.”

KIM ‘ASLA OLMADI’ DEMİŞTİ

In My Feelings şarkısı eşliğinde tehlikeli videolar çekme furyasının dünyanın sarmasıyla birlikte şarkıda geçen Kiki’nin kim olduğuna dair spekülasyonlar tavan yapmış ve akla gelen ilk isimlerden biri reality şov yıldızı Kim Kardashian olmuştu.

Bu ayın başında açıklama yapma zorunluluğu hisseden ‘Bayan West’, ‘The Shade Room’ hesabında Nick Cannon’un Kanye West’in karısı tarafından aldatılması ihtimalini değerlendirdiği paylaşımın altına ”Asla olmadı. Hikayenin sonu” yorumunu göndermişti. 

GERÇEK KİKİ, KİM Mİ K’YANNA MI?

Ama bu açıklama, sosyal medya kullanıcılarının çoğunun Kiki’nin aslında Kim Kardashian’ın aile içindeki kısaltması olduğu görüşünü değiştirmeye yetmedi.

Genius News ise durumu iyi bilen güvenilir kaynaklara göre gerçek Kiki’nin K’yanna Barber olduğunu duyurdu.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?