Kanye West, Kim Kardashian ve çocuklarının olduğu tüm paylaşımları sildi


Son günlerde Kim Kardashian ile yaşdıkları gerilimle gündeme gelen Kanye West, bu defa da sosyal medyada tepkisini gösterdi. West, Kardashian ve çocuklarının olduğu tüm Instagram paylaşımlarını sildi.

Kanye West, Kim Kardashian ve çocuklarının olduğu tüm paylaşımları sildi

Gösteri dünyasının meşhur çifti geçtiğimiz yıl ayrılık kararıyla magazin basınına bomba gibi düşmüştü. Uzun bir süre West, Kardashian’ı geri dönmeye ikna etmeye çalışırken Kardashian ünlü komedyen Pete Davidson ile yeni bir ilişkiye yelken açtı.

Geçtiğimiz günlerde de West, ayrı yaşadığı karısını kızları Chicago’yu kaçırmakla, en büyük kızı North’un TikTok kullanmasına izin vermekle suçladıktan sonra, Instagram profilinden ailesiyle ilgili tüm paylaşımları kaldırdı.

Kanye West, bundan sonra sadece iş ile ilgili gelişmeleri duyuracağını belirtti. Kardashian ve West çifti henüz resmi olarak boşanmış değil ama çift, uzun bir süredir ayrı yaşıyor.

Kanye West'den Kim Kardashian'a 'kızımı kaçırdın' tepkisi İlginizi Çekebilir Kanye West’den Kim Kardashian’a ‘kızımı kaçırdın’ tepkisi Kim Kardashian'ın güzellik algısı kadınları kötü etkiliyor İlginizi Çekebilir Kim Kardashian’ın güzellik algısı kadınları kötü etkiliyor Kanye West hayranına saldırdığı halde tutuklanmadı İlginizi Çekebilir Kanye West hayranına saldırdığı halde tutuklanmadı

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?