51.2 F
Los Angeles
10 Aralık 2019
Anasayfa Haberler Gündem Kars Iğdır Ağrı’da yarın okullar tatil mi? Öğrenciler valilikten kar tatili açıklaması...

Kars Iğdır Ağrı’da yarın okullar tatil mi? Öğrenciler valilikten kar tatili açıklaması bekliyor…

Kar yağışı yurt genelinde olduğu gibi Kars Iğdır Ağrı’da devam ediyor. Şiddetini arttıran kar yağışı ardından öğrenciler ‘Kars Iğdır Ağrı’da okullar yarın tatil mi?’ sorusuna yanıt arama girişimlerini hızlandırdı. Peki Kars Iğdır Ağrı’da okullar yarın kar tatili mi?

Yağan kar ile birlikte bazı illerde okullar tatil oldu. Kar tatili haberinin ardından öğrenci ve veliler ‘Kars’ta kar tatili var mı?’ ‘Ağır’da okullar tatil mi?’ soruları araştırılmaya başladı. Valiliklerden son dakika kar tatili açıklaması bekleyen öğrenciler sosyal medya üzerinden de isteklerini dile getiriyor. Peki Peki Kars Iğdır Ağrı’da okullar yarın kar tatili mi?

KARS’TA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Kars Valiliği konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı ancak yapar yapmaz haberimizdeki yerini alacak.

IĞDIR OKULLAR KAR TATİLİ Mİ?

Iğdır’da okullar henüz tatil edilmedi. Konu ile ilgili açıklama yapıldığı takdirde haberimizde olacak.

AĞRI OKULLAR YARIN KAR TATİLİ Mİ?

Ağrı’da okullar henüz tatil edilmedi. Konu ile ilgili açıklama yapıldığı takdirde haberimizde olacak.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka Online yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

169,279BeğenenlerBeğen
12,623TakipçilerTakip Et
619TakipçilerTakip Et
7,690TakipçilerTakip Et
10,800AbonelerAbone

Kaçırmayın

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ahıska Türklerini ağırladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da düzenlenen Sürgünün 75. Yılında Ahıska Türkleri Anma Programı’na katıldı. Konuşmasına tüm katılımcıları selamlayarak başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sizleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, milletin evinde, bu gazi mekanda misafir etmekten büyük bir bahtiyarlık duyuyorum” diye konuştu. Ahıska Türklerinin sürgüne gönderilmelerinin 75’inci yılını üzüntüyle yad ettiklerini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bugün aramızda 1944 yılındaki sürgünü […]

ABD Suudi pilotların tüm uçuşlarını durdurdu

Konuyla ilgili bir tebligat yayınlayan ABD Savunma Bakanı Yardımcısı David Norquist, Pensacola Donanma Hava Üssü’nde Suudi pilotun 6 Aralık’ta düzenlediği saldırı üzerine ülkede eğitim gören yabancı askerlerin incelemeden geçirileceğini bildirdi. Norquist, “Askeri İstihbarat Müsteşarına Yabancı Askeri Öğrencilerin taramadan geçirilmesine ilişkin sürecini güçlendirmesi ve 10 gün içerisinde Yabancı Askeri Öğrencileri taramadan geçirme ve üslerimize girişlerini sağlamaya ilişkin prosedür ve politikaları gözden […]