Kılıçdaroğlu: Bugün Türkiye çok kamplaştı

Amasya’da halka hitap eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bugün Türkiye çok kamplaştı. Bu kamplaşmadan Türkiye’yi çıkarmamız lazım. Beraber ve birlikte çıkaracağız” dedi.

Kılıçdaroğlu: Bugün Türkiye çok kamplaştı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli programlar için geldiği Amasya’da kendisini karşılayan vatandaşlara hitap etti.

“BUGÜN TÜRKİYE ÇOK KAMPLAŞTI”

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın öneminden bahseden Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

* “Bugün 30 Ağustos. Tarihimiz açısından son derece önemli bir gün. Sabahleyin devlet erkanı olarak Anıtkabir’e gittik ve bu ülkenin kurtarıcısı olan Gazi Mustafa Kemal’i andık.

* Bugün 30 Ağustos. Geleceğimiz için, dedelerimiz, babalarımız mücadele etti. Onlar bize güzel bir Türkiye’yi armağan etti. Bağımsız bir ülkede, bayrağımızın altında güzel vatanımızda, güzelce yaşayalım diye.

* Ama bugün Türkiye çok kamplaştı. Bu kamplaşmadan Türkiye’yi çıkarmamız lazım. Beraber ve birlikte çıkaracağız.

* Bizim Kurtuluş Savaşı sürecinde, Amasya’nın çok önemli bir yeri vardır. Bu nedenle Amasya’ya 30 Ağustos’ta gelmek, benim için de bir ayrıcalıktır.”

Ankara'da öğretmenlere polisten biber gazlı müdahale İlginizi Çekebilir Ankara’da öğretmenlere polisten biber gazlı müdahale Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi Korkmaz Karaca istifa etti İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi Korkmaz Karaca istifa etti

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?