46.7 F
Los Angeles
31 Mart 2023
AnasayfaHaberlerGündemKoray Aydın, ‘Mehmet Cengiz’ iddiasına yanıt verdi

Koray Aydın, ‘Mehmet Cengiz’ iddiasına yanıt verdi

İYİ Parti’nin Altılı Masa’dan ayrılmasından sonra bazı gizli görüşme iddiaları ortaya atıldı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz’in özel bir görüşme yaptığı iddia edildi. Görüşmenin Özaltın İnşaat’ın Ankara’daki merkezinde yapıldığı öne sürüldü.

Koray Aydın, iddialara şu ifadeleri kullanarak yanıt verdi:

– “Beşli Çete” temsilcisi ile görüştüğüm yönündeki alçakça iftiraların tam da İYİ Parti’nin dayatmalara boyun eğmediği, cesurca bir dik duruş sergilediği ve kendi yolunu çizdiği bir zamanda gündeme getirilmesini, büyük Türk milletinin şaşmaz vicdanına ve takdirlerine sunuyorum.

ALÇAKÇA BİR İFTİRA

– “Beşli Çete” kavramını ilk kez ortaya atan ve Türk kamuoyuna mal eden İYİ Parti ve cesur liderimiz Sayın Meral Akşener’dir. Türk milleti emin olsun, İYİ Parti iktidarında ‘Beşli Çete’den, ülkemizin kaynaklarını yağmalayanlardan ve yolsuzluk yapanlardan mutlaka hesap sorulacaktır.

– Karanlık odaklar tarafından, şahsımı ve İYİ Parti’yi karalamak amacıyla basın ve sosyal medyaya servis edilen “Beşli Çete” temsilcisi ile görüştüğüm yönündeki iddialar, alçakça bir iftiradır ve gerçek dışıdır. Bu iftirayı atan ve yayanlar hakkında yargıda hesabı sorulacaktır.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,400BeğenenlerBeğen
16,219TakipçilerTakip Et
3,502TakipçilerTakip Et
7,711TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın