Korkuyorsun Sayin Erdogan Hem de Cok Korkuyorsun - Adnan SungurKorkuyorsun Sayın Erdoğan Hem de Çok Korkuyorsun! Sana biat edenlerin, “Aaaaa, aslında hiçbir özelliği olmadığı gibi, ne kadar da büyük eksikleri varmış’ demelerinden korkuyorsun..

Korkuyorsun Sayın Erdoğan Hem de Çok Korkuyorsun!

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan (Cumhurbaşkanı demiyorum. Çünkü mecliste Özgür Özel kendisine sert eleştiri getirince, ‘Cumhurbaşkanına böyle konuşamaz, hakaret edemezsin. AKP Genel başkanına edebilirsin” demişti… Ben de AKP Genel başkanını muhatap alıyorum)

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, ziyaretine olumlu yanıt vereceğini söylerken, TV’de rakipleriyle tartışma konusunda ise, “TV’de tartışmayı doğru bulmuyorum. Benim üzerimden prim yapılmasını istemiyorum” şeklinde yanıtladı.

İyi de, belediye başkan adaylığın sırasında TV’leri dolaşıp rakiplerinle çatır çatır tartışıyordun.

Aynı şekilde 2002 seçimlerinden önce de tartışmaktan mutluluk duyuyordun. Yoksa o zaman sen mi rakiplerin üzerinden prim yapmaya çalışıyordun.

Rakiplerinin senin üzerinden prim yapabilecekleri bir tek özelliğin yok muydu?

Ve asıl olan şu; Korkuyorsun Sayın Erdoğan…

Tıpkı bir suikaste kurban gitme korkusuyla birlikte binlerce korumayla gezmen, senin gittiğin yerlerde görev yapan polis ya da askerlerin silahlarını toplatmandaki psikolojin gibi, TV’de de tartışmaktan korkuyorsun.

Can korkun kadar, bugüne kadar ki tefoların nedeniyle rakiplerinin seni TV ekranlarına gömmesinden, sana biat edenlerin, “Aaaaa, aslında hiçbir özelliği olmadığı gibi, ne kadar da büyük eksikleri varmış’ demelerinden korkuyorsun…

Ama korkunun ecele faydası yoktur. Dün değilse, bugün, bugün değilse yarın mutlaka korkularınla yüzleşeceksin…

Sonsuz iktidarın olmadığına tanıklık edeceksin…

Hem de büyük acılarla…

Dikensiz gül bahçesi

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tek başına, dikensiz gül bahçesini andıran kesintisiz 16 yıllık iktidarlarının sonunda halka şimdi, eşitlik, özgürlük, barış, dar gelirliye vergi indirimi, AB üyeliği vs. vaatlerinde bulunuyor.

Türkiye tarihinin çok partili sistemdeki eşi benzeri görülmedik en uzun iktidarında halka vaat ettiklerine bakarak, bunlara oy verenler, hala peşlerindeyse, onların IQ’sunü sorgulamıyorum bile.

Aklını kullanabilen, zekası gelişkin ve sorgulama yeteneği yüksek dostlara

Hesap Sormayan da Namerttir

Birkaç gündür bu Hürriyet, Vatan, Milliyet gibi gazetelerin internet sitelerine bakıyorum.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyıp Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin haberleri var ama muhalif Cumhurbaşkanı adayları ya da genel başkanlarından doğru dürüst haber yok…

Tam bir gazetecilik utancı…

Satılmışlık göstergesi…

Gelecekte iktidar ve cumhurbaşkanlığı makamı değiştiğinde, eğer bu alçakça yayıncılığı yapanların patron ve sorumlu müdürlerinden hesap sorulmazsa, yasalara aykırı yaptıkları işler didik didik edilip, burunlarından fitil fitil getirmezlerse, onları da alçak ilan edeceğim…

Hele bu kesim, “Korkuyorduk, ne yapalım” gibi pespaye bir yaklaşım sergilerse, onların deşifre edilerek, ellerinde paçavraya çevirdikleri gazeteler, siteler ya da televizyonlar alınmazsa yazıklar olsun. Ha bu arada biat medyasını saymıyorum bile…

Bu kesimin de her hakaretinin, yalanlarının, abartılarının hesabı yeni iktidar sahipleri tarafından satır satır sorulmazsa onlar da namert olsun.

Bilgilerine…

Adnan Sungur

Reklamlar

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?