Lakers ve Rockets’ın Ligde Karşılaşacakları Tarihler Belli Oldu


dwight-howard-kobe-bryant

 

Dwight Howard’ın Los Angeles Lakers’ı olaylı şekilde terk edip Houston Rockets’a transfer olmasının ardından, herkesin merakla beklediği, Los Angeles Lakers vs. Houston Rockets maçının tarihi belli oldu.

İki takım Dwight’ın transferinden sonra ilk olarak 7 Kasım 2013 Perşembe günü Houston Toyota Center’da karşılaşacaklar. Bilindiği üzere Dwight Howard Temmuz başında serbest kalmış, ve Houston Rockets ile 4 yıllık $88 milyon’luk bir anlaşma imzalamıştı.

Los Angeles’ın iki takımı Lakers ve Clippers açılış maçlarını, aynı geçen sene olduğu gibi kendi aralarında, 29 Ekim tarihinde yapacaklar. Daha sonra Lakers 30 Ekim’de Golden State Warriors ile karşılaşacak. 7 Kasım’daki Houston Rockets maçından sonra en önemli maç, 25 Aralık’ta Staples Center’daki Miami Heat maçı.

Ocak ayının ikinci yarısı 15 ile 26 tarihleri arasında Phoenix Suns, Boston Celtics, Toronto Raptors, Chicago Bulls, Miami Heat, Orlando Magic ve New York Knicks ile karşılaşacak olan Lakers’ı bu dönemde yoğun bir maç trafiği bekliyor.

Lakers ile Rockets arasındaki ikinci maç 8 Ocak’ta yine Houston’da, 3. ve 4. maç ise 19 Şubat ve 8 Nisan’da Los Angeles Staples Center’da olacak.

 

 

Alaturka Online/ Los Angeles, CA

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?