LATAA’dan Twenty7 Grubuna Hollywood’da destek

LATAA’dan Twenty7 Grubuna Hollywood’da destek

Los Angeles Türk Amerikan Derneği (LATAA) bu ayki sosyalleşme etkinliğini Twenty7 grubunun da sahne aldığı Hollywood Bulvarındaki Hard Rock Cafe’de gerçekleştirdi.

Her ay düzenli olarak sosyalleşme etkinlikleri düzenleyen Los Angeles Türk Amerikan Derneği, bu ayki etkinliğini, Los Angeles’ın ünlü Türk rock grubu Twenty7’in da sahne aldığı Hollywood’daki Hard Rock Cafe’de gerçekleştirdi.

Hard Rock Cafe’de düzenlenen “Yükselen Sanatçılar Serisi” nin bir parçası olarak sahne alan Twenty7 gecede büyük beğeni topladı.

Katılımım yoğun olduğu gecede Alaturkaonline’a konuşan Los Angeles Türk Amerikan Derneği Etkinlik Direktörü Mahmut Ekenel, Los Angeles’taki Türk sanatçıları desteklemek için her fırsatı değerlendirmeye çalıştıklarını, dolayısıyla her ay düzenledikleri etkinliklerinin birinde başarılı bir Türk müzik grubu olan Twenty7’i Los Angeles’li Türklerle buluşturmaktan çok mutlu olduklarını söyledi.

Birlikteliğin ve birbirine desteğin önemini dile getiren Ekenel, Los Angeles Türk Amerikan Derneğinin daha önceki aylarda da Türk Sanatçılar Sinem Saniye, Kutsal ve Ayşe Taşpınar’ı Los Angeleslı Türklerle buluşturduğunu, ilerki etkinliklerde de Türkler arasındaki birlik ve beraberliğin artması için yerel Türk sanatçılarla çalışmalara devam edileceğini sözlerine ekledi.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?