LATAA’dan Cerritos Belediyesine Ziyaret

Los Angeles Türk Amerikan Derneği (LATAA) Los Angeles şehir belediyeleri ziyaretlerine devam ediyor.

Los Angeles Türk Amerikan Derneği Başkanı Ahmet Önerbay ve Başkan Yardımcısı Yasemin Elmas Los Angeles’ın en büyük şehirlerinden biri olan Cerritos şehri belediyesine ziyarette bulundu.

Cerritos Belediye başkanı Jim Edwards, Belediye Şehir Müdürü Art Gallucci ve Şehir Müdür Yardımcısı Kathleen L. Jung Matsumoto’nun hazır bulunduğu toplantıda LATAA Başkanı Ahmet Önerbay, Türkiye ve Los Angeles’ta yaşayan Türkler hakkında kısa bir bilgi verdi ve şehirde yaşayan Türkler’in sorunlarından bahsetti. Şehir Müdürü Art Galluci şehir bünyesinde kurdukları huzur evi programlarından bahsetti ve şehirde yaşlı Türkleri buraya yönlermeleri konusunda Los Angeles Türk Amerikan Derneği’nden yardım istedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ve yaklaşık 1 saat süren toplantıda ayrıca Türk toplumunun yapacağı etkinliklerde Belediye binalarının kullanımı konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Toplantı sonunda Los Angeles Türk Amerikan Derneği başkanı Ahmet Önerbay Cerritos Belediye’sine Türkiye’yi tanıtan bir kitapla birde Türk Bayrağı hediye etti.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?