LATAA’dan Los Angeles Başkonsolosu Topçu’ya ziyaret

LATAA-Aydin-TopcuLATAA’dan Los Angeles Başkonsolosu Topçu’ya ziyaret. Los Angeles Türk Amerikan Derneği (LATAA) Los Angeles Başkonsolosu Sayın Aydın Topçu’ya  nezaket ziyaretinde bulundu

LATAA’dan Los Angeles Başkonsolosu Topçu’ya ziyaret

Geçtiğimiz ay yeni yönetim kurulunu belirleyen Los Angeles Türk Amerikan Derneği (LATAA) Los Angeles Başkonsolosu Sayın Aydın Topçu’ya  nezaket ziyaretinde bulundu.

Toplantıda Başkonsolos Aydın Topçu’nun yanısıra Los Angeles Türk Amerikan Derneği (LATAA) Başkanı Ahmet Önerbay, Başkan Yardımcısı Yasemin Elmas ve Üyeler sorumlusu Merve Yurdacan hazır bulundu.

Başkonsolosumuz Aydın Topçu yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar dilerken Los Angeles Türk Amerikan Derneği Başkanı Ahmet Önerbay ise Aydın Topçu Bey’e Türk toplumuna olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

LATAA-Aydin-Topcu (2)

Toplantı sonrası Başkan Ahmet Önerbay;”Başkonsolos Aydın Bey ile çok faydalı bir toplantı gerçekleştirdik. Kendisine projelerimizden bahsettik ve kendisi de bu projelerin gerçekleştirilmesi adına Başkonsolosluk olarak ellerinden gelen yardımı yapacaklarını ilettiler,” dedi.

LATAA-Aydin-Topcu (3)

Ahmet Önerbay ayrıca Başkonsolos Aydın Bey ile Los Angeles Merkez Kütüphanesinde bir Türk Kitapları bölümü oluşturmak için “Kitap kampanyası başlatılması” konusunda karar kıldıklarını belirtti.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

 

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?