Los Angeles’in en büyük derbisine Türk İmzası

Los Angeles'in en büyük derbisine Türk İmzası

Los Angeles’in en büyük derbisini Türk Hocalarımız Ercan ÖZDEMİR ve Cemre AYHAN ‘ın çalıştırdığı USC kazandı.

Los Angeles’in en büyük derbisine Türk İmzası

Los Angeles’in en büyük derbisini Türk Hocalarımız Ercan ÖZDEMİR ve Cemre AYHAN ‘ın çalıştırdığı USC Womens Club Soccer (Güney Kaliforniya Üniversitesi Bayan Futbol Takımı) takımı UCLA ( Kalifoniya Üniversitesi Los Angeles) karşısında müthiş golcüsü Adi Yogev‘in 4 golüyle 4-1 kazandı.

Çok çekişmeli başlayan maçın hemen başında golü bulan USC maça adeta 1-0 önde başladı.

İlerleyen dakikalarda kıran kırana geçen maçta UCLA Corey Rovzar’ın müthiş şutu ile beraberliği sağladı ve karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 sona erdi.

Maçın devre arasında gerekli taktiksel değişikleri yapan USC, Ercan Özdemir‘in de verdiği motivasyonla adeta bambaşka bir takım hüviyetine büründü.

İkinci yarının orta sahada kilitlendiği anlarda takım kaptanı Darcy Gordon‘un akıl dolu ara pasına müthiş bir koşu yapan Adi Yogev topu filelerle buluşturmayı başardı. İlerleyen dakikalarda Adi Yogev le iki gol daha bulan USC Womens Club Soccer maçı 4-1 lik net bir skorla kazandı.

Sezona 9 tane yeni oyuncusuyla başlayan USC Amerika şampiyonası öncesi kendi ligindeki en zorlu rakiplerinden olan ezeli rakibi UCLA ‘i yenerek büyük moral kazandı.

AlaturkaOnline.com / Los Angeles

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?