Los Angeles’ta Amerikalı yapımcılarla Pazar Buluşması

aydin-topcu-fadik-Atasoy-3

Los Angeles’ta Amerikalı yapımcılarla Pazar Buluşması. Los Angeles Başkonsolosu Aydın Topçu’nun ev sahipliğinde, sinema elçisi Fadik Sevin Atasoy Türkiye’de proje yapmak isteyen Amerikalı yapımcıları Pazar kahvaltısında buluşturdu.

aydin-topcu-fadik-Atasoy-2

Los Angeles’ta Amerikalı yapımcılarla Pazar Buluşması

Pazar kahvaltısına katılan prodüktör Eliot Lewitt, U2’nun solisti Bono ve Liam Neelson’un başrollerinde oynadığı projeyi Türkiye de yapmak istediklerini dile getirdi.

Will Smith ve Jennifer Lopez’in oyuncu koçu Aoron Speiser en kısa zamanda Türk aktörlerle bir seminerde buluşacağını belirtirken, Oscar törenlerinin tanıtım organizasyonunda yer alan DDA PR Şirketi’nin Başkanı Mariangela Hall bu sene düzenlenecek Afm film Market’te Türkiye’nin en cazip ülke olacağını dile getirdi. Konuklara kahvaltıdan ayrılırken Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan Türkiye posterleri takvimi hediye edildi.

Fadik Sevin Atasoy, “Başkonsolosumuzun ev sahipliğinde düzenlenen bu özel kahvaltı etkinliğini geleneksel olarak her ay organize etmeyi ve filmcileri buluşturmayı istiyoruz” dedi.

aydin-topcu-fadik-Atasoy

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?