Los Angeles’ta E3 fuarı heyecanı

Los Angeles’ta E3 fuarı heyecanı

Los Angeles’ta düzenlenen ve oyun dünyasının gelecek dönemdeki ürünlerini gün yüzüne çıktığı E3 fuarı 10-12 Haziran’da Los Angeles Convention Center‘da gerçekleşecek.

Square Enix’in Final Fantasy XV ve Kingdom Hearts 3 hakkındaki detayları E3 2014 kapsamında oyunseverlerle paylaşması bekleniyor.

Her yılın yaz aylarında Los Angeles’ta düzenlenen ve oyun dünyasının gelecek dönemdeki ürünlerini gün yüzüne çıkardığı E3 fuarı yaklaşırken, oyun firmaları da etkinlik için hazırladıkları duyurulara dair ipuçlarını oyunseverlerle paylaşmaya başladı. Bu yıl 10 – 12 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan E3 2014′le ilgili planlarını açıklayan son stüdyo da Square Enix oldu.

E3 2014 hakkında konuşan Square Enix yöneticisi Yosuke Matsuda, merakla beklenen oyunları Final Fantasy XV ve Kingdom Hearts 3 ile ilgili birçok detayın etkinlik kapsamında oyunseverlerle paylaşılacağını açıkladı. Square Enix’in oldukça güvendiği bu iki oyunun hikayeleri ve oynanışı hakkında önemli detayların E3 2014 kapsamında paylaşılması bekleniyor. Yeni nesil konsollar Xbox One ve PlayStation 4′ün sunduğu yeniliklerden faydalanması beklenen Final Fantasy XV’in oyun dünyasına neler sunacağı henüz bilinmiyor ama şu ana kadar ortaya çıkan detaylar oyunun daha gerçekçi bir yapıya sahip olacağını gösteriyor. (donanimgunlugu.com / Erhan Tan)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?