Los Angeles’ta Fenerbahçe Trabzonspor Maçını Dostluk Kazandı

Trabzonspor USA organizasyonuyla düzenlenen Fenerbahçe Trabzonspor Maç izleme buluşması Los Angeles’taki Türk Toplumunun önde gelenlerini biraraya getirdi.

Los Angeles’ta Fenerbahçe Trabzonspor Maçını Dostluk Kazandı

Beverly Hills’in yeni açılan Türk mekanlarından Mama’s Secret Bakery Cafe’de Trabzonspor USA organizasyonuyla düzenlenen Trabzonspor- Fenerbahçe maç izleme buluşması Los Angeles’taki Türk Toplumunun önde gelenlerini biraraya getirdi.

Pasifik saatine göre sabah 9.00 da başlayan karşılaşma, ünlülülerin uğrak yeri olan Beverly Hills’de Genç Türk girişimciler Alican Bayar ve Enver Ak’ın yeni açtıkları  Mama’s Secret Bakery Cafe’de dev bir organizasyonla izlendi.

Buluşmada Türkiye mutfağından sucuklu omletler, Rize çayı ve Gaziantep’in yöresel serpme kahvaltısı ikram edildi.

Organizasyon Fenerbahçeli taraftarların da büyük katılımıyla gerçekleşti ve Los Angelesdaki ünlü Türk simalarına ev sahipliği yaptı.

Buluşmanın organizatörü, İşadamı ve Trabzonspor USA Batı Yakası Başkanı Evren Uğurbaş, Trabzonspor’un yenilmesine rağmen ortamın sıcaklığının maçın skorunun önüne geçtiğini belirtti. Yurdumuzundan kilometrelerce uzakta, Türkiyenin iki güzide kulübünün taraftarlarının yan yana, kardeşçe maç izlemesi, rekabetin sahada başlayıp, sahada bitmesinin önemine dikkat çekti.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

 

Barbaros Tapan, Ercan Özdemir, Cemre Ayhan

Maçtan sonra USC Bayan futbol takımı antrenörleri Ercan Özdemir ve Cemre Ayhan, Miguel Contreras Lisesi’nin Futbol Direktörü Barbaros Tapan karşılaşmanın önemli anlarını Deplasman Program’da yorumladılar. 

 

Burak Yarkent

Koyu Fenerbahçe taraftarı ünlü Türk tasarımcı Burak Yarkent maçı coşkuyla izledi

 

Mahmut Ekenel, Gülben Çalış, Burcu Tansu, Merve Yurdacan

İnşaat Mühendisleri Dr. Mahmut Ekenel,  Dr. Gülben Çalış,  ATASC yönetim kurulu üyelerinden Burcu Tansu, Kimya Mühendisi, USC Kimya Doktora öğrencisi Merve Yurdacan organizasyona katılan önemli isimlerdendi.

Mustafa Başak

Efes Travel sahibi Mustafa Başak Trabzonspor’u desteklemeye gelen Türk işadamlarındandı.

Erman Durer

C&D Zodiac Aerospace uçak iç tasarım ve üretim firmasının başarılı Türk mühendisi Erman Durer organizasyona fanatik taraftarı olduğu Bursaspor takımının forması ile katıldı. 

 

Cengiz İnanır, Ali Meşeli

İş adamı Cengiz İnanır ve Ali Meşeli  maçı izleyenler arasındaydı.

İlker Sanar , Kayra Sanar

THS, Solutions in LA, Danışmanlık şirketi ortaklarından İlker Sanar organizasyona ailesiyle birlikte katıldı.

Duygu Eroğlu, Çetin Ortalan

 New Film International Yöneticilerinden  Çetin Ortalan ve Duygu Eroğlu’da maçı izlediler

 

Semra Bayar

 Mama’s Secret Bakery Cafe’nin sahiplerinden Alican Bayar’in annesi , Semra Bayar

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?