Los Angeles’ta öğrenim gören İlayda Kozak Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi

Ilayda Kozak Los Angeles Vefat

Los Angeles’ta öğrenim gören İlayda Kozak Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi.

Alaturka Ailesi olarak Los Angeles Türkleri Grubumuzun da aktif üyesi olan İlayda Kozak’a Allahtan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Los Angeles’ta öğrenim gören İlayda Kozak Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi

Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Rıdvan Kozak‘ın kızı İlayda Kozak, üniversite öğrenimi için bulunduğu ABD’de geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Doç. Dr. Rıdvan Kozak’ın kızı İlayda Kozak, ABD’de geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi. İlayda Kozak’ın, üniversite öğrenimi için bir süredir ABD’de yaşadığı öğrenildi.

Acı haberi alan Doç. Dr. Kozak, kızının cenazesini karşılamak için İstanbul’a gitti. İlayda Kozak’ın, Eskişehir’de toprağa verileceği belirtildi.

Rektör Çomaklı’dan taziye mesajı

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, ABD’de geçirdiği trafik kazasında vefat eden İlayda Kozak için taziye mesajı yayımladı.

Yayımladığı mesajda, duyduğu üzüntüyü dile getiren Rektör Çomaklı, aileye ise başsağlığı diledi. Çomaklı, mesajında, “Üniversitemizin değerli öğretim üyelerinden Doç. Dr. Rıdvan Kozak’ın kızı İlayda Kozak’ın ABD’de geçirdiği bir trafik kazası sonucu vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhume kızımıza yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağılığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?