Los Angeles’ta Türk Antrenörler’in takımı yine yenilmedi

Los Angeles’taki Türk Antrenörler Ercan Özdemir ve Cemre Ayhan‘ın çalıştırdığı USC (University of Southern California) Bayan Futbol takımının yenilmezliği devam ediyor.

USC Bayan Futbol Takımı Pazar günü deplasmanda ligin güçlü takımlarından CSUN (California State University, Northridge)  ile oynadı.

Maça sağnak yağış altında zor şartlarda başlayan iki takımdan Türk antrenörlerimizin çalıştırdığı USC Bayan Futbol Takımı kaygan zeminin de aziziliğine uğrayarak maçın hemen başında yediği golle adeta maça 1-0 yenik başladı.

Daha sonra yeni golcüsü Haley Schumacher‘in müthiş füzesiyle beraberliği yakalayan USC Bayan Futbol Takımı takım kaptanı Darcy Gordon ile 2-1 öne geçmeyi başardı.

Gol düellosu şeklinde geçen maçta CSUN’ın 2-2 lik beraberliği sağlamasının ardında USC Bayan Futbol takımı yine Haley Schumacher ile 3. golünü bulmasına rağmen uzatma dakikalarında yediği golle CSUN deplasmanından 3-3 beraberlikle sezonunda ilk puan kaybına uğramış oldu.

Maç sonunda görüşlerini aldığımız Ercan Özdemir “Bu hava şartlarında ve böyle bir zeminde iyi futbol beklemek pekde gerçekçi olmazdı. Ancak bu sayede takımımızın mücadele gücünü test etmiş olduk”  ifadelerini kullandı.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?