53.6 F
Los Angeles
2 Nisan 2023
AnasayfaHaberlerLos Angeles'taki evini 5 milyon dolara satışa çıkardı

Los Angeles’taki evini 5 milyon dolara satışa çıkardı

Henüz boşanma davası sonuçlanmamış olan Kim Kardashian, bir süredir beraber olduğu rap’çi Kanye West ile birlikte yaşama kararı aldı.

Henüz boşanma davası sonuçlanmamış olan Kim Kardashian, bir süredir beraber olduğu rap’çi Kanye West ile birlikte yaşama kararı aldı. Kardashian, sevgilisiyle yeni bir eve taşınmak için de Los Angeles’taki evini 5 milyon dolara satışa çıkardı. Kardashian’a yıllardır hayran olduğunu her fırsatta söyleyen West de, Los Angeles’ta bulunan evini satacağını açıkladı. İki ünlü, ortak bir malikane satın almaya karar verdi. Kardashian’a yakın kaynaklar; Kanye West’in, sevgilisinin en kısa süre içinde boşanması ve birlikte yaşamaya başlamaları için baskı yaptığını söylüyor. (Sabah)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,408BeğenenlerBeğen
16,211TakipçilerTakip Et
3,501TakipçilerTakip Et
7,713TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın