Los Angeles’taki Türk Öğrenciler Beverly Hills’te Buluştu

los-angeles-turk-ogrenciler-usc-turksa.jpgLos Angeles’taki Türk Öğrenciler Beverly Hills’te Buluştu. Güney Kalifornia Üniversitesi Türk Öğrenci Derneği USC TURKSA Beverly Hills’te akşam yemeği düzenledi.

Los Angeles’taki Türk Öğrenciler Beverly Hills’te Buluştu

Güney Kalifornia Üniversitesi Türk Öğrenci Derneği (USC TURKSA)’ nin Cuma akşamı Beverly Hills’te gerçekleştirdiği akşam yemeği büyük ilgi gördü.

2 Kasım Cuma Akşamı USC TURKSA’nın Beverly Hills’in yeni Türk restoranı Café İstanbul’da gerçekleştirdiği akşam yemeği büyük katılımla gerçekleşti.

USC‘nin Türk öğrencilerinin yanısıra, USC’li Amerikalı öğrenciler, USC TURKSA’nın eski başkanları, Los Angeles’da bulunan UCLA, UCI üniversitelerinin öğrencileri de yemeğe katıldı.

Amerikalı öğrencilerin beğeniyle Türk yemeklerini yemesinden mutluluk duyduğunu belirten USC TURKSA Başkanı Hayriye Merve Yurdacan, “Bugün burada hem leziz türk yemeklerini yedik, hem Türk öğrenci arkadaşlarımız için güzel bir networking fırsatı oldu. Bunun yanısıra bizim USC TURKSA olarak hedeflerimizden biri Amerikalılara Türk kültürünü tanıtmaktır, bugün Amerikalı arkadaşlarımız Türk yemeklerini, Türk tatlılarını ve Türk kahvesini deneme fırsatı buldu. Bu açıdan çok mutluyuz. Gelen tüm arkadaşlara yönetim kurulu olarak çok teşekkür ederiz.” dedi.

AlaturkaOnline.com / Los Angeles

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?