Mafya babası facebook kurbanı oldu

İtalya’da en çok arananlar listesinde bulunan mafya babalarından 39 yaşındaki Salvatore D’Avino, kız arkadaşının İspanya’da yaptıkları tatil fotoğraflarını sosyal paylaşım sitesi Facebook’a yüklemesi üzerine yakalandı.

Yaklaşık 10 yıldır İtalya’da en çok aranan 100 kişi listesinde bulunan Salvatore D’Avino, ,31 yaşındaki kız arkadaşı Brada Hint’in internet aşkı nedeniyle yakayı ele verdi. İspanya’da tatil yapan D’Avino’nun kız arkadaşı Hint, bulundukları tatil köyü tabelasının önünde fotoğraf çektirdi.

Hamile olan Hint, çektiği bu fotoğrafları sosyal paylaşım sitesine yükleyerek arkadaşları ile paylaştı. Ancak mafya babasını takip eden İtalyan polisi bu fotoğrafları kaçırmadı. Tabelada ismi bulunan tatil köyünün İspanya’da bulunduğunu tespit eden İtalya polisi hemen meslektaşları ile temas kurdu.

İspanya’da daha önce de uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle gözaltına alınmış olan D’Avino, kaldıkları tatil köyünde İspanyol polisi tarafından yakalandı. Son birkaç yıldır Fas’ta yaşadığı anlaşılan D’Avino’nun tekne ile İspanya’ya geldiği açıklandı. Sahte isim kullandığı anlaşılan Brada Hint ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.  (USASABAH)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?