Men e Men Los Angeles’ta finalde

Türkiye’nin ilk Online dizisi Men E Men Los Angeles’ta düzenlenen New Media Film Festival’da finale kalma başarısını gösterdi.

2010 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk Online dizisi Men E Men, geçtiğimiz ay Los Angeles Web Festival’da aldığı 3 önemli ödül sonrasında şimdi de yine Los Angeles’ta düzenlenen New Media Film Festival’da finale kalma başarısını gösterdi.

Mingle Media TV sponsorluğunda düzenlenen ve kullanıcıların online olarak oy kullanmasıyla birincinin belirlendiği yarışmada Men E Men kırktan fazla dizi projesi arasından sıyrılarak final oylamasına kalan 10 Web yapımından biri oldu. 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek oylama sonucunda en başarılı 3 Web dizisi ödül almaya hak kazanacak.

Mynet Sebastiyan sitesi üzerinden her çarşamba günü saat 13:00’da izleyicilerinin karşısına çıkan Men E Men’i siz de oylarınızla destekleyebilirsiniz. Bunun için;

1- Mingle Media TV’nin https://www.minglemediatv.com/NMFF2MenEMen.html adresine giriyorsunuz.

2- Sağda çıkacak olan oylama bölümünde seçeneklerden “Two Thumbs Up” seçeneğini işaretliyorsunuz.

3- Son olarak hemen altta bulunan Vote tuşuna basarak oyunuzu gönderiyorsunuz.

Konuyla ilgili Men E Men ekibi yaptıkları açıklamada “Bizim bir hayalimiz vardı gerçeğe dönüştürdük ve Men E Men dizisini sevenleri ile buluşturduk. Şimdi ise bu hayali taçlandırmak için herkesin yardımına ihtiyacımız var. İzleyicilerimiz aslında verecekleri Oylarla bu hayali ödüllendirmemize yardım etmenin yanında ülkemize ikinci bir ödülü de kazandırmış olacaklar.” dediler.

İki kafadarın komik maceraları

Bir holdingin çağrı merkezinde çalışan Genco ve Murat’ın komik maceralarıyla başlayan Men e Men dizisinin yeni bölümlerinde iki kafadar çalıştıkları holdingden ayrılıp yepyeni maceralara yelken açtı. İkili, içinden çıkılmaz olaylar, para hırsının getirdiği fenalıklar, karşı cins ile yaşanan başarısızlıklar ile izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. İnternet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören dizi zaman zaman ünlü oyuncuları ve sosyal medyanın ünlü isimlerini de konuk ediyor.

Men e Men,  https://www.menemen.tv ,  www.facebook.com/menementv, https://www.twitter.com/menementv ve  www.sebastiyan.mynet.com adreslerinden izlenebiliyor.

Oyuncular Hakkında:

Murat Karakaş:

1979 İstanbul doğumlu olan Karakaş Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı Tiyatro eğitimi sonrasında bir çok tiyatro ve reklam filminde rol aldı. Ayrıca bir Halkla İlişkiler şirketinde marka yöneticisi olarak görev yapmakta olan Murat Karakaş 2010 yılından bu yana Men E Men’in Murat karakterini başarıyla canlandırmaya devam ediyor.

Genco Çağlar:

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Akademi İstanbul Tiyatro bölümü, ardından da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro bölümünde okudu. İstanbul Devlet Opera ve Balesi başta olmak üzere bir çok sahnede tiyatro oyununda ve müzikalde görev aldı. Bugüne kadar bir çok reklam filminde oynayan Çağlar’ın son dönemde oynadığı diziler;  Pembe Patikler, Kampus, Arapsaçı, Ölümüne Sevdalar, Erkekler Ağlamaz;  Sinema filmi ise Peri Tozudur. Genco Çağlar 2010 yılından bu yana Men E Men’in Genco karakterinin başarıyla canlandırmaya devam ediyor.    (Mynet)

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?