Miami’de köpeğine Anıt Mezar Yaptıran Türk

kopege-anit-mezar
Temsili Foto

Geçtiğimiz hafta ‘Kıymetlim’ dediği köpeği kaybetti. Köpeğinin anısına Miami’de Anıt Mezar Yaptırdı.

Miami’de yüzlerce vefat etmiş köpeğin yattığı alana da aylık 150 dolar vermeyi kabul ederek Gidget adına bir anıt mezar yaptırdı.

Süreyya Yalçın, geçtiğimiz hafta ‘Kıymetlim’ dediği köpeği Gidget’ı kaybetti. Sosyetik ikoncan, köpeğinin anısını yaşatmak için eşiyle yaşadığı Miami’de Gidget için anıt mezar yaptırdı.

Geçtiğimiz ay Ozan Baran’la evlenen Süreyya Yalçın’ın mutluluğuna gölge düştü. Sosyetik ikoncan, yıllardır yanından ayırmadığı köpeği ‘Gidget’ı kaybetti. Süreyya Yalçın, yıllardır epilepsi ile savaşan Gidget öldükten sonra apar topar eşiyle ABD’ye gitti.

sureyya yalcin-ozan baran

“Kıymetlim” dediği köpeğinin hatırasını canlı tutmak isteyen sosyetik ikoncan, ‘Pet Heaven’ yani ‘Evcil Hayvan Cenneti’ isimli bir internet sitesiyle irtibata geçti.

AYLIK 150 DOLAR

İkoncan, Miami’de yüzlerce vefat etmiş köpeğin yattığı alana da aylık 150 dolar vermeyi şart koşarak Gidget adına bir anıt mezar yaptırdı. Süreyya Yalçın, Gidget’ın ağzından internet sitesi yetkililerinin yazdığı duygu dolu veda mektubu karşısında ise çok duygulandı.(mynet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?